MrGreen wrote: ↑Sun Mar 21, 2010 6:17 pmAerangis punctata - epifitas, auga centrinėje Madagaskaro dalyje (1400 m). Augalas labai mažas - 2.5 - 5.0 cm dydžio. Lapai 2.0 - 3.5 cm ilgio, 0.5 - 1.2 cm pločio. Turi 2 - 4 pilkšvai žalsvus lapus, išmargintus sidabriniais taškeliais. Žiedkotis 3.5 - 2.5 cm ilgio. Užaugina 1 žiedą, kartais 2 - 3. Žiedai yra 4 cm skersmens, turi 10 - 15 cm ilgio pentiną. Žiedai kvepia naktį.
Aerangis punctata
Moderators: Urze, EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika
Aerangis punctata
- Attachments
-
- 487982139-0b49fec863.jpg (57.78 KiB) Viewed 5328 times
-
- 487982141-58f46ac54c.jpg (83.74 KiB) Viewed 5328 times
-
- 487982143-f580b9fc19.jpg (68.57 KiB) Viewed 5328 times
-
- 487982151-1b0555bbdd.jpg (29.22 KiB) Viewed 5328 times
Re: Aerangis punctata
- Attachments
-
- Aerangispunctata-2.jpg (65.36 KiB) Viewed 5326 times
-
- Aerangispunctata.jpg (70.88 KiB) Viewed 5326 times
-
- Picture.jpg (132.35 KiB) Viewed 5326 times
Re: Aerangis punctata
Ramsis wrote: ↑Tue Nov 02, 2010 8:00 pmIr žinok tu žmogau, kada jiems sausa o kada jau perliejai... Nieko MrGreen, tu jau žiedus matei, tegul dabar auginasi masę.MrGreen wrote:Ech jaučiu, kad nudžiuvo žiedynas mažai jam laistymo kartą per savaitę bet bent jau naujas lapas pradėjo augti :boring:
Tas Tomas iš Švedijos matei kokį " krūmą" augina...
KateKatinaite wrote: ↑Wed Nov 03, 2010 1:32 pmtaip kaip jis sukuria ta didelę oro drėgmę, kurią rekomenduoja? pas jį net masdevalijos ant blokų auga... gal nedirba, o tik purškalioja?
catlea wrote: ↑Wed Nov 03, 2010 3:36 pmTaip ir nesuprantu kuo skyriasi Aerangis punctata nuo Aerangis curnowiana? Vienur skaičiau, kad punctata sukrauna mažiausiai du žiedus, o curnowiana tik vieną, kitur vėl kitaip parašyta.. Gal galit man trumpai paaiškinti, nes iš išvaizdos niekas nesiskiria (bent jau man). O aš ateityje lb noriu punctata įsigyti.
MrGreen, jei ne didelė paslaptis, kiek Jūs mokėjot už šią orchytę?
MrGreen wrote: ↑Thu Nov 04, 2010 2:56 pmSkiriasi labai nežymiai, dydžiu, žiedų skaičiumi ir pan. Reik abu augalus matuoti, kad sužinoti kiek mm skiriasi žiedo dydis ar lapų forma. Svarbiausia kad priežiūra nesiskiria Plačiau apie skirtumus ir priežiūra galima paskaityti LOD žurnalo 2 numeryje.catlea wrote:Taip ir nesuprantu kuo skyriasi Aerangis punctata nuo Aerangis curnowiana? Vienur skaičiau, kad punctata sukrauna mažiausiai du žiedus, o curnowiana tik vieną, kitur vėl kitaip parašyta.. Gal galit man trumpai paaiškinti, nes iš išvaizdos niekas nesiskiria (bent jau man).Tikrai nepamenu kiek mokėjau, nes pirktas 2005 metais Be to dabar ir kainos gali skirtis...catlea wrote:O aš ateityje lb noriu punctata įsigyti.
MrGreen, jei ne didelė paslaptis, kiek Jūs mokėjot už šią orchytę?
catlea wrote: ↑Thu Nov 04, 2010 3:45 pmAčiū už ats. Bet skaičiau, kad curnowiana pigesnis augaliukas. Na nžn ant kiek, bet punctata maždaug 100 lt kainuotų. O nusipirkus jį gali būti ir curnowiana, jei iš išvaizdos be mm žiūrėti :scratchheadyellow: . Tada reikia LOD 2 Nr pirma nusipirkti ir pasistudijuoti, o paskui apie punctata svajoti :heartsfade: .
Re: Aerangis punctata
Jurgita wrote: ↑Wed Jul 27, 2011 11:50 amManiškė A.punctata taip pat su žiedstiebiu, nors šiemet jis pasirodė anksčiau nei įprastai, bet skleisis turbūt panašiu laiku (rugpjūčio mėn), labai tikiuos, kad kai skleisis nebus labai karšta, nes būtent dėl tos priežasties, ji žydėdavo vos kelias dienas ir spėti nufotografuoti niekaip nespėdavau (tik pavytusią jau) belieka tikėtis, kad šįkart :poke: niekur nebūsiu išvažiavusi ir užsiėmusi taip, kad negalėčiau nufotografuot kokybiškai :doh:
Trumpa priešistorė: žiedkotis pastebėtas birželio mėnesį, vėliau buvo fotografuota liepos 15 d. ir liepos 27 d. (matosi data nuotraukos pavadinime), o auga kambaryje, "a la šiltnamyje" , šiltomis sąlygomis ištisus metus, purškiama rytais kasdien (neindividualiai), aktyvaus augimo sezonu subalansuotos trąšos (20-20-20 Nardotto e capello (italų)) praktiškai kasdien, su lietaus vandeniu labai mažom dozėm, retkarčiais gauna HB 101 (pavasarį 1 kartą per savaitę, vasarą rečiau - kartą-2 per mėnesį). Šviesos gauna nedaug ir labai išsklaidytą (1,5 m nuo vakarinės pusės lango ir dar kiti augalai užstoja).
- Attachments
-
- A.punctata_full_07.27.JPG (86.45 KiB) Viewed 5326 times
-
- A.punctata07_27.JPG (98.57 KiB) Viewed 5326 times
Re: Aerangis punctata
Ramsis wrote: ↑Tue Aug 16, 2011 9:55 pmsaviškę išnešiau į šiltnamį, ten drėgmės dabar pakankamai, didesnis temperatūrų skirtumas, tikiuosi sureguos į pasikeituses sąlygas ir bent jau pradės augintis šaknis normaliai. Beja pastebėjau kad seni lapai tokie pavytę, čia ženklas kad per mažai drėgmės, ar jie jau kristi ruošiasi Tada kai rinkau informaciją apie jos auginimą buvau radęs kad esant tokiam atvėjui reikia augalą ilgiau pamirkinti vandenyje ir jis atsigaus, bet po visų procedūrų niekas nesikeičia, čia gal dėl to kad šaknų mažoka
MrGreen wrote: ↑Tue Aug 16, 2011 10:53 pmKai lapai pas punctata ruošiasi kristi, jie pradeda lėtai gelsti, pas mane visą sezoną jie po truputi šviesėja gelsta kol galiausiai susiraukšlėja ir nukrenta. Tuo metu visada auga nauji lapai kurie pakeičia nukritusius. Kad raukšlėtūsi dėl drėgmės stygiaus tai taip nebuvo pas mane, dažniausiai kokią šaknį nudžiovina jei sausra užsitesia labai ilgai, aišku po to ir lapų eilė ateina, bet nemanau kad taip sausa pas tave :think: O šaknų tai ir pas mane sakyčiau ne per daugiausiai, jei jos sveikos tai pakanka ir keletos, gal tiesiog tai seni lapai raukšlėjasi ir tiek :think:
Urze wrote: ↑Wed May 23, 2012 2:34 pmNuoroda į C. ir M. Baker informaciją apie šios rūšies poreikius ir priežiūrą.
andriuxplind2 wrote: ↑Fri Jul 27, 2012 11:08 amNebeturiu ir aš jo. Nutiko lygiai tas pats, tik radau šitą situaciją grįžęs po 10 dienų. Manau, kad nepravėdino akvos ir sušuto. Nes lygiai tas pats ir su comparettia atsitiko :neutral:Kaštonė wrote:Maniškis, iki šiol labai sėkmingai augęs, per keletą dienų numetė daugumą lapelių . Lapeliai ėmė gelsti prie kamieno ir netrukus tiesiog nubyrėjo. Ar galėjo taip sustresuot dėl vežimo į pajūrį - orų atvėsimo - vežimosi atgal :think: ?
Užuojauta
Kaštonė wrote: ↑Fri Jul 27, 2012 1:35 pmBet ar tuomet nebūtų procesas prasidėjęs nuo skrotelės vidurio? O dabar nukrito senesnieji lapeliai, o skrotelės viduryje esantys trys lapeliai dar yra sveiki. Tikiuos, kad dar ne paskutiniojiEvaja wrote:na, manyčiau kad tiesiog pateko vanduo ant skrotelės ir įsimetė puvinys. Afrikiečiams tokia situacija būdinga...
Giriniss wrote: ↑Sat Jul 28, 2012 9:35 pmmaniskiai afrikieciai labai jautriai reagavo y salygu pakeitima, i kita orchidariumo vieta perstacius, uzsistresavo, su punctata 1:1, tik gavus, numete veik visus lapus, ir tikrai ne puvinys, liko su vienu lapu, paskiau adaptavosi ir dabar sedi patenkintas atsiaugines lapukus, nors kai likes buvo tik 1 jau maniau amen jam
MrGreen wrote: ↑Sun Jul 29, 2012 9:20 pmGirinis teisus, dauguma afrikiečių taip reaguoja į patirtą stresą (sąlygų pasikeitimą, persodinimą etc.). Iš patirties galiu pasakyti, kad likęs vienas lapas labai gerai dar, atsigauna augalas jei laiku sudaromos tinkamos sąlygos, taip pat teko turėti ir tokių, kurie visus lapus numetė, tačiau vėliau atsigavo, svarbu sveikos šaknys ir nepažeistas skrotelės centras. Todėl niekada neskubėkitė išmesti afrikiečių jei šaknys gražios o lapų nebėra
catlea wrote: ↑Sun Aug 12, 2012 6:45 pmAčiū . O tai tuos kiminus geriau nuimti? Šiaip tas blokas kamštinis, šiltai minkštas(na ne toks kietas kaip medis), tai gal ir nereikia kiminų? A. mystacidii(jaunas augalas) pas mane ant medžio žievės su kiminais, tai labai gerai žingsniuoja į priekį( kiekveną dieną nupurškiamas). Taip bijau kažką ne taip padaryti su punctata.MrGreen wrote:Augalas labai gražus, tik atsargiai su kiminais, daugumai afrikiečių jie nepatinka, bet viskas priklauso nuo Jūsų auginimo sąlygų...
MrGreen wrote: ↑Mon Aug 20, 2012 8:40 amSvarbiausia nepersistengti su laistymu, kai augalas auga reikia daug drėgmės ir gero vėdinimo, laistyti galima dažnai, bet šaknys turi greitai išdžiūti. Kai ilsisi, užtenka tik retkarčiais apipurkšti šaknis. Beje bent jau pas mane punctata pradeda augti vasaros pabaigoje, ir žiemos laikotarpiu būna aktyviausias augimo laikas, o pavasarį-vasarą augalas ilsisi.
MrGreen wrote: ↑Mon Aug 20, 2012 9:30 pmPas kiekvieną sąlygos skirtingos, mano namų sąlygom punctata lengvai auga ir tikrai nesakyčiau, kad kaprizingas augalas, bet pvz paprastas hibridinis falenopsis pas mane daugiau nei metus neišgyvena ir aš jų tiesiog neauginu, nes jiems pas mane netinka, nors ir labai gražių yra...Todėl dar kart pasikartosiu, viskas priklauso nuo aplinkos sąlygų
FUJI wrote: ↑Thu Dec 06, 2012 2:07 pmPuikus augalai pas jus,jungiuosi ir as i A. punctata augintoju gretas.Deja,su ziedais nebebuvo,liko beziedis,bet jau zydejes.Isvadavau is nemazo sluoksnio kiminu is po apacios ir nuo virsaus,itaisiau ant pliko bloko,bet vienoje puseje radau pageltusias sakneles.Neisivaizduoju,ar cia nuo dregmes pertekliaus ,ar cia kas rimciau? Gal reiktu "amputuoti",ar kuo nors apdirbti? :scratchheadyellow:
catlea wrote: ↑Mon Dec 10, 2012 10:43 amAčiū MrGreen . Jaučiu reiks gilyn į afrikiečių pinkles grimzti :heartsfade: . Labai jau žavūs žiedai, o ir patys afrkiečiai palyginti nedaug vietos užima.
Man iškilo toks klausimas: nuo ko (ar nuo šviesos kiekio ar nuo genų) žiedo spalva gali svyruoti? Žiūri šios temos foto, goole foto - vieni daugiau balti, kiti žalsvi žiedlapiai?
Urze wrote: ↑Tue Feb 12, 2013 3:04 pmAš ir nežinojau, kad būna daugiažiedžių Ae. punctata žydėjimų.
Giriniss wrote: ↑Sun Feb 24, 2013 8:18 pmMūsiškė trijų lapukų svorio kategorijos A. punctata nusprendė mus pradžiuginti dviem žiedukais. Stengėsi, vargo ilgai, kol išgimdė du pumpurus, lapuko vieno gyvybės syvus praktiškai pilnai sunaudojo... na, rezultatas - vietoj mėnesio ar kiek ten ji turėtų žydėt, pirmas žiedas nudžiuvo praktiškai sekančią dieną, nespėjom net nufotografuot (iš viso to džiaugsmo liko tik pora nevykusių vietoj paskubom padarytų kadrų), o antras nusekė iš paskos neilgai trukus...
Šita nelaimė mums atsitiko spalio gale.
Jei ir kiti daugiau žiedų išspaudžiantys A. punctata individai taip greitai žiedus pragano, tai gal jau geriau apsieisim su "tik" vieną žiedą išvarančiu
Auginame orchidariumo (didelė drėgmė, nešalta) "apatiniame aukšte" - šviesos gauna nedaug, bet drėgmė didžiulė.
Ramsis wrote: ↑Sun Feb 24, 2013 10:03 pmA, tai vadinas gyvybės turi. Tikėkimės užsiaugins masės, nors kita vertus labai dažnai punctata, tokia ir būna 2-4 lapų. Netgi knygoje Angraecoid Orchids: Species from the African Region Joyce Stewart, Johan Hermans, Bob Ian Martin Campbell. 2006 m. rašo kad punktata turi dažniausiai 2-4 lapus.
Re: Aerangis punctata
mam wrote: ↑Tue Sep 17, 2013 3:10 pmPirktas buvo iš Orchids&More, tikrai daugiau nei su dviem lapais. Nauji augo, senesni nekrito. Šį pavasarį užsiaugino tris šoninius ūglius. Tik kaip bus toliau, nežinau, nes reikia perkelti ant naujo bloko. Senasis iš presuotų kamštinės žievės gabaliukų byra. Keletas šaknų įaugusių, tai kaip sureguos į iškrapštymą...Ar nepradės tie lapai byrėti? Dabar žydi, paskui žiema... Galvoju, gal bandysim laukt pavasariocatlea wrote:Ar isigijot toki ar pas jus tiek prisiaugino?
catlea wrote: ↑Thu Sep 19, 2013 6:02 pmGeriau ta byranti bloka ant naujo kazkaip pritvirtint. Naujos saknys(o ir tos senos) isikabins i nauja bloka ir ne bus pazeistos.mam wrote:Pirktas buvo iš Orchids&More, tikrai daugiau nei su dviem lapais. Nauji augo, senesni nekrito. Šį pavasarį užsiaugino tris šoninius ūglius. Tik kaip bus toliau, nežinau, nes reikia perkelti ant naujo bloko. Senasis iš presuotų kamštinės žievės gabaliukų byra. Keletas šaknų įaugusių, tai kaip sureguos į iškrapštymą...Ar nepradės tie lapai byrėti? Dabar žydi, paskui žiema... Galvoju, gal bandysim laukt pavasariocatlea wrote:Ar isigijot toki ar pas jus tiek prisiaugino?
evelina wrote: ↑Wed Oct 08, 2014 5:46 pmAš galiu parašyti savo laistymo rėžimą, bet ar tai jums padės? Skiriasi mūsų laikymo sąlygos, augalo būklė. Anksčiau esu rašiusi, kaip aš laistau ir pagal ką nusprendžiu, kad laikas laistyti. Jos augimo cikliškumo negaliu pasakyti, bet dabar ilsisi, šaknis augino, tiesa jos ilgos neužaugo, ji vienu metu augino viską, lapą, žiedynstiebį ir šaknis. O žiedynstiebį nudžiovino, kai pernešiau iš pietryčių palangės į verandą, ten galėjo skersvėjis pagriebti.
mam wrote: ↑Fri Oct 06, 2017 10:56 pmAš sodinčiau tiesiog ant bloko. Bet reikia atsižvelgti, kiek drėgmės Jūsų orchidariume( tikrai drėgna ar tik šviesu). Kur jis augo anksčiau- pasodintas vazonėlyje ar ant bloko? Kokio tipo jo šaknys? Kiek jų yra? Jei persodinat iš vazonėlio, tai gal kokį kiminą uždėkit ant viršaus. Kai prisitvirtins naujomis šaknimis ar senomis prie bloko, po truputį nuimsit. Jei drėgmė orchidariume nedidelė, irgi galit kokį kiminą ant šaknų lengvai uždėti. Šviesos afrikiečiams reikia
ricardas wrote: ↑Sun Jul 08, 2018 12:30 pmPrašau patarymo ???
Maniškis aerangis pririštas ant presuotos kamštienos , purškiu vieną du kartus dienoi bet pastebėjau ant šaknų ir šalia jų žalius šlapius tipo kaip dumbliukas ir jis neišdžiūna iki kito laistymo.
Ar tas tipo dumbliukas gali pakenkti šaknim ir jį pašalinti ?
ricardas wrote: ↑Sun Jul 08, 2018 4:18 pmTuomet dar klausimas o kai blokai apsamanoja ir šaknis juk šaknim tai patinka ?
Tik skirtumas tarp samanų ir tų žalių ( net nežinau kaip juos vadinti) kad jos dregnos.
To tipo dumblio atsiradima žinau , daug šviesos ir drėmės bet mažinti drėgmę ir šviesą negaliu nes blogai atsilieps augalams.
zemuoge wrote: ↑Sun Jul 08, 2018 9:11 pmSamanos ir dumbliai - du skirtingi dalykai ( aš nepaaiškinsiu moksliškai , bet jaučiu)). Per samanas oras iki šaknų patenka, o per dumblius kažin... Kai "apdumblėjo" haraelos šaknys, ir kai paskui aš nuvaliau mechaniškai ir dar apdorojau vandenilio peroksidu , ji tiesiog "akyse ūgtelėjo", pastorėjo šaknys , lapai. Gal man taip pasirodė, bet esu tos nuomonės, kad tie dumbliai nieko gero...
"bet mažinti drėgmę ir šviesą negaliu nes blogai atsilieps augalams."- tuomet periodiškai valyti nuo dumblių, arba "blogaiu pasidarys aerangiui". Net nežinau, ką rinkčiausi ))
Re: Aerangis punctata
Slogaa wrote: ↑Wed Aug 28, 2019 1:01 amIdomi cia punctatos istorija.
Gavau pries pora menesiu is rasiukono... Labai labai maziuka, bet su saknelem ir penkiais mazyciais lapais.
Ir viena diena kazkas atsitiko - numete lapus visus. Liko tik rizoma ir labai grazios saknys. Vien del ju as jo ir neismeciau. Pastaciau i varpo kompozicini terariuma prie pat ventiliacijos. Liedavau su pradziuvimais.
Ir ka jus manot - man pasiseke! :w00t:
(Neisivaizduoju, kokio dydzio tie nauji lapukai, gal milimetro) IMG_20190827_203715.jpg
- Attachments
-
- IMG_20190827_203715.jpg (2.14 MiB) Viewed 5318 times
Re: Aerangis punctata
ricardas wrote: ↑Fri Sep 13, 2019 9:36 pmAerangis punctata
Isigijau šį grožį praeitais metais, buvo sumastes žydėti bet nutariau orchidariume jį perkelti į sviesesne vietą ir buvo mano klaida , nudžiovino pumpurą . Šiemet kol perkėlinėjau iš seno į nauja orchidariuma sustresavo bet neilgam, pradėjo augintis nauja lapą ir du žiedkočius , apsidžiaugiau kai išsiskleidė pirmas žiedas , nu galvoju, išsiskleis antras žiedas padarisiu fotosesija, po išsiskleidimo pirmo žiedo praėjo 2 dienos o trečią dieną žiedas staigiai pradėjo vysti , na teko toki nufotkinti.
Orchidariumo saligos, temperatura diena +23, nakti ne žemiau +18. Oro dregnis diena apie 85% nakti apie 90%. Augalas kaip ir kiti augalai kiekvieną dieną purškiami ty, automatinė laistymo sistema.
Kad žiedas trumpai žydėjo itariu nuo buvusio streso ir perdidelės bloko drėgmės, nes blokas presuoto kamščio ir labai sugeria drėgme , samanos auga ant bloko pašėlusiu greičiu , jau du kartus nuiminėjau samanas, tai žiurint į šaknys nelabai gražios.
Ps, tikuosi kad antras pumpuras žydės ilgiau , jeigu nenuvis
- Attachments
-
- 2019-09-13_10-18-14.jpg (135.69 KiB) Viewed 4874 times
-
- 2019-09-13_10-19-56.jpg (217.23 KiB) Viewed 4874 times
Re: Aerangis punctata
MrGreen wrote: ↑Wed Sep 25, 2019 8:11 pmSvarbiausia niekada neišmesti per anksti Aerangiai dažnai taip elgiasi, kartais ir dėl menkiausių pakitimų aplinkoje. Bet taip pat dažnai nauji lapai atauga arba jei skrotelė supūna, bet šaknys gražios, gali išaugti nauja skrotelė.Slogaa wrote: ↑Wed Aug 28, 2019 1:01 amIdomi cia punctatos istorija.
Gavau pries pora menesiu is rasiukono... Labai labai maziuka, bet su saknelem ir penkiais mazyciais lapais.
Ir viena diena kazkas atsitiko - numete lapus visus. Liko tik rizoma ir labai grazios saknys. Vien del ju as jo ir neismeciau. Pastaciau i varpo kompozicini terariuma prie pat ventiliacijos. Liedavau su pradziuvimais.
Ir ka jus manot - man pasiseke! :w00t:
(Neisivaizduoju, kokio dydzio tie nauji lapukai, gal milimetro) IMG_20190827_203715.jpg
MrGreen wrote: ↑Wed Sep 25, 2019 8:12 pmSuper! Labai gražus augalas. Mano vis dar šiltnamyje, gauna žemesnes temp., o pumpuras po truputį didėja.ricardas wrote: ↑Fri Sep 13, 2019 9:36 pmAerangis punctata
Isigijau šį grožį praeitais metais, buvo sumastes žydėti bet nutariau orchidariume jį perkelti į sviesesne vietą ir buvo mano klaida , nudžiovino pumpurą . Šiemet kol perkėlinėjau iš seno į nauja orchidariuma sustresavo bet neilgam, pradėjo augintis nauja lapą ir du žiedkočius , apsidžiaugiau kai išsiskleidė pirmas žiedas , nu galvoju, išsiskleis antras žiedas padarisiu fotosesija, po išsiskleidimo pirmo žiedo praėjo 2 dienos o trečią dieną žiedas staigiai pradėjo vysti , na teko toki nufotkinti.
Orchidariumo saligos, temperatura diena +23, nakti ne žemiau +18. Oro dregnis diena apie 85% nakti apie 90%. Augalas kaip ir kiti augalai kiekvieną dieną purškiami ty, automatinė laistymo sistema.
Kad žiedas trumpai žydėjo itariu nuo buvusio streso ir perdidelės bloko drėgmės, nes blokas presuoto kamščio ir labai sugeria drėgme , samanos auga ant bloko pašėlusiu greičiu , jau du kartus nuiminėjau samanas, tai žiurint į šaknys nelabai gražios.
Ps, tikuosi kad antras pumpuras žydės ilgiau , jeigu nenuvis
- Attachments
-
- 2019-09-15_10-06-49.jpg (180.67 KiB) Viewed 4874 times
-
- 2019-09-15_10-28-00.jpg (291.26 KiB) Viewed 4874 times
Re: Aerangis punctata
mozaika wrote: ↑Sun Sep 13, 2020 8:38 pmPraeitais metais Rasiukonis mažylių gniužulą pasiūlė išskaidyti. Nelabai man buvo drąsu, nes labai mažos buvo. Tai pavasarį šiaip taip atskyriau ir pritvirtinau ant to pačio bloko kelias, nes dar tokios mažos, kad daug vietos neužima . Praeitais metais ramiai pūpsojo, nieko nerodė, o va šiemet labai gražiai pradėjo augintis porą A. punctatų šakneles.
- Abitalė
- Lietuvos orchidėjininkų draugija
- Posts: 1089
- Joined: Wed Oct 21, 2020 4:49 pm
- Location: Kauna
- Contact:
Re: Aerangis punctata
Įtariu, kad čia bus kažkas gražaus! Kaip sparčiai leidžia tą, įtariu, žiedynstiebį!
- Attachments
-
- f97b4c01_compress41.jpg (160.04 KiB) Viewed 3242 times
Re: Aerangis punctata
Kažkaip įdomiai jis čia atrodo, bet bus gražu
Re: Aerangis punctata
Gal pavyks, gal pavyks, yra vilties
Re: Aerangis punctata
Na jau greitai Man dabar pats gražiausias laikas prasideda kai pradeda augti pentinas!
Re: Aerangis punctata
Pirma karta pas mane žydi
Linkėjimai Vidmantui
Linkėjimai Vidmantui
- Urze
- Lietuvos orchidėjininkų draugija
- Posts: 2762
- Joined: Sun Oct 18, 2020 11:58 am
- Location: Vilnius
Re: Aerangis punctata
Šitoks menkas augalėlis tokį didžiulį žiedą ir pentiną užaugina. Sveikinu pražydinus, Aga!
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests