Cattleya bicolor

Laelia, Brassavola, Sophronitis, Epidendrum ir kt. rūšys bei hibridai

Moderators: Urze, EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3253
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Cattleya bicolor

Post by MrGreen »

Eliss wrote:
Mon Sep 09, 2013 5:07 pm
Negaliu atsigrožėt C.bicolor pumpurais, tokie gundantys, lyg besilukštenantys riešutai :)
C. bicolor.jpg
C. bicolor.jpg (55.53 KiB) Viewed 626 times
MrGreen wrote:
Mon Sep 09, 2013 5:47 pm
Gražūs pumpurai :thumbupleft: lauksim žiedų foto. Iš kokio tiekėjo šis augalas atkeliavo ?
Eliss wrote:
Tue Sep 10, 2013 6:37 am
Gal prieš porą metų iš orchidejos.lt pirkau. Pernai išaugo vienas ūglys, pora žiedų. O šiemet kaip ant mielių augo, du dideli ūgliai ir septyni žiedai :)
MrGreen wrote:
Tue Sep 10, 2013 9:11 am
Aišku dėl tiekėjo, tikėjausi, gal augalas iš italų, nes pas juos labai geros kokybės katlėjos, bet jų kataloge visai nepanaši foto į C. bicolor, tai įdomu buvo ar ten pas juos foto sumaišyta ar kažkoks augalas kitas... Na bet svarbiausia dabar visi laukiam žiedų foto šioje temoje :lol:
MrGreen wrote:
Tue Sep 10, 2013 5:28 pm
Jeigu čia ta pati, tai nebus gryna bicolor, nes pas jus staminodis uždengtas, ir aišku žiedo forma ne ta :think: Aišku labai graži, bet man labiau primena bicolor x guttata ar kažkas panašaus. Pažiūrėkit Cattleya guttata fotografijas internete.
Eliss wrote:
Wed Sep 11, 2013 2:01 pm
Į gryną bicolor ir man kažkaip nepanašu. Na bet ne mano jėgoms ją identifikuot ;) Šiuo metu štai taip atrodo, tikra 'ilgakojė' :)

Image

Image
MrGreen wrote:
Wed Sep 11, 2013 5:43 pm
Ne tik žiedai gražūs, bet ir augalas superinis! Tikrai gražiai nuaugęs. O vardas neturi reikšmės, jo tikslaus net ir nesužinosim nes neaišku kas ir ką sumaišė,...
Eliss wrote:
Fri Sep 13, 2013 2:22 pm
Tikrai, gražiai nuaugęs, todėl ir daugiau katlėjų užsimaniau. Deja, nei vietos, nei saulės pas mane nerasta, va vasarą joms rojus lauke .
Beje, kvepia labai skaniai :)
misterija wrote:
Tue Oct 22, 2013 9:08 am
pas mane žydi kukliai, kaip pirmiems metams.
Man ji panaši į bicolor, bet kažkaip žiedlapių tikėjausi siauresnių. O jos nosiukas man tikrai patinka.
2013-10-22 09.31.38.jpg
2013-10-22 09.31.38.jpg (94.47 KiB) Viewed 626 times

Post Reply

Return to “Katlėjos (Cattleya) grupė”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest