Acianthera strupifolia

Moderators: Urze, EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
Urze
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 2736
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:58 am
Location: Vilnius

Acianthera strupifolia

Post by Urze »

MrGreen wrote:Acianthera strupifolia, kai kur naudojamas sinonimas Pleurothallis strupifolia. Geriausiai auginti krepšelyje arba pakabiname vazone, taip pat galima auginti pririštą prie žievės. Švieži lapai rausvi, seni lapai nusidažo raudonai jei daugiau šviesos gauna. Žiedai sudaro kabančius žiedynus, individualaus žiedo dydis siekia iki 2cm.
Nustebau pamatęs žiedus, nes augalas dar nedidelis ir jaunas. Auga be problemų, žiema orchidariume, vasarą šiltnamyje. Image
Abitalė wrote:Pažiūrinėjau internete apie šį augalą, šiaip atrodo, gana didelius lapus auginasi, o kokio maždaug dydžio lapai pas Jus?
Labai viliojantis egzempliorius :think:
MrGreen wrote:Pas mane kaip jau minėjau jaunas augalas, Ilgiausias lapas sieka kiek daugiau nei 10cm. Pirkta iš orchideen-lucke, galima bandyti pas Ecuagenera pasižiūrėti dar, gal jie suaugusių turės.
rasiukonas wrote:Nuostabus augalas, o žiedai, vieni gražiausių, iš Pleurothall'ių halo :heartsfade:Tai gal sąlygos pas MrGreeną labai tinkamos jam? Nes internete žydintys būna tik dideli.. :think:
MrGreen wrote:Na tai buvo pirmas žydėjimas, todėl kukliai jis čia su žiedais, dideli augalai turi didesnius ir gausesnius žiedynus. O patys žiedai man irgi tikrai gražūs, gyvai įspūdingiau tarodo, ilgai aš į juos žiūrėjau iš visų pusių [Geda2] :lol:
Norintiems nerti į orchidėjų genealogiją
Norintiems orchidėjas vadinti tikraisiais jų vardais

Post Reply

Return to “Pleurothallis”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests