Orchidėjos vasaroja balkone 1

Dauginimas, blokai, substratai, orchidariumas, šiltnamis, ligos, kenkėjai ir kitos problemos

Moderatoriai: Urze, Evaja

Rašyti atsakymą
kaa
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Orchidėjos vasaroja balkone 1

Standartinė kaa » 29 Rgp 2011, 06:49

šiandien patikėjau kad ruduo ateina:) ryte išėjus į balkoną, neradau namo priešais :D tooooks rūkas baltas buvo. Kaip dabar su tom vasarojančiom- ar nepakenks? Vigi 12 laipsnių + tokia dregmė..

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Re: Orchidėjos vasaroja balkone

Standartinė zuzla » 29 Rgp 2011, 11:30

aš dabar beveik sausai laikau, tik viršų papurškiu.. o jei visai sausėkas, tai tada perlieju po kranu..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
lerika

Standartinė lerika » 29 Rgp 2011, 14:13

pakeliau augalus ant palanges metrą kažkur nuo žemės ir kolkas dar nenešiu niekur.
Ne šunų rasizmui!!! http://vimeo.com/31369195

Vartotojo avataras
Tensija

Standartinė Tensija » 29 Rgp 2011, 15:50

Masdevalija tebestovi ant kelmelio (labiausiai pergyvenu kai obuoliai krenta), o pora liežuvių - tebekaba virš bačkos su lietaus vandeniu. Jų nelieju. Manau, kad drėgmės joms užtenka.
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
mozaika

Standartinė mozaika » 29 Rgp 2011, 21:25

Ryte kažkaip jau gailėjausi, kad kai kurių neįnešiau į šiltnamį. Bet dabar kaip toks šiltas vakaras dar palikau kaboti lauke :Hmmmm:. Tikėkimės "neperšals" :)
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 29 Rgp 2011, 21:48

mozaika rašė:Bet dabar kaip toks šiltas vakaras dar palikau kaboti lauke :Hmmmm:.
Ar tikrai gera mintis? Pas mane va žiūriu per langą (Kaunas) vėjas tai kaip reikiant draskosi. Ir lietaus panašu kad tikrai bus-pradeda protarpiais taip šuorais krapyt, po kelių min. nustoja... Neišvartys vėjas taip kabančių lauke?

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius

Standartinė MrGreen » 29 Rgp 2011, 21:55

Jei išvartys tai susirinksiu atgal :lol: o jei rimtai be rugsėjo vidurio nieko nenešiu vidun(kaip ir kiekvienais metais), aišku orai pakoreguoja viską, bet dažniausiai dar būna pakankamai šilta.
Dvidešimt ketvirtas žurnalo "Orchidėjos" numeris jau prekyboje
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
mozaika

Standartinė mozaika » 29 Rgp 2011, 22:25

vendigo rašė:
mozaika rašė:Bet dabar kaip toks šiltas vakaras dar palikau kaboti lauke :Hmmmm:.
Ar tikrai gera mintis? Pas mane va žiūriu per langą (Kaunas) vėjas tai kaip reikiant draskosi. Ir lietaus panašu kad tikrai bus-pradeda protarpiais taip šuorais krapyt, po kelių min. nustoja... Neišvartys vėjas taip kabančių lauke?
Nejaugi :shock: . Ką tik iškišau nosį į lauką, nė lapas nejuda. Jokio vėjo. Tik uodų tuntai. :evil:

dėl išvartymo irgi nebijau :roll: . Vasarą kaip atostogavau ir buvo didelė vėtra, baisiai širdis nerimavo, galvojau grįšiu teks tik šipulius susirinkti. O pasirodo kas medyje buvo visi gražiausiai ir toliau sau siūbavo, o vėjas sugebėjo ant žemės esantį didžiausia fuksijų vazoną išversti :shifty:
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

Vartotojo avataras
Eliss
Susisiekti:

Standartinė Eliss » 30 Rgp 2011, 06:22

Naktį buvau prabudus,tai vėjas baisus buvo,bet greit praėjo.Ryte radau zygopetalum išverstą,gerai,kad žiedstiebio nenulaužė ;)

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 09 Rgs 2011, 10:59

Ech, tie rudeniški orai :( :( Dieną dar kaip ir galėtų būti balkone, bet naktį jau prisibijau palikt. Šiąnakt visas (išskyrus cymbą) susitysiau namo :( Nesinori tokį kiekį kasdien tampyt pirmyn/atgal. Tai galvoju jau statyti į nuolatines vietas žiemojimui. Ale pasižiūriu į temperatūrą ateinančiom dienom-gaila pasidaro. Svarbiausia-dienos pakankamai šiltos. Bet naktys... Net nežinau pati kaip čia daryt. Beje-susinešus suskaičiavau savo "lobį" :lol: Tik 34 vazonėliai pas mane :)

Vartotojo avataras
Eliss
Susisiekti:

Standartinė Eliss » 09 Rgs 2011, 15:31

Ryte ir aš beveik visas parnešiau namo,palikau tik stanhopeja,cimbidį ir zygutį,o tas su pumpurais,gal irgi nešt namo :Hmmmm:
Taigi,kad dienos šiltos,o naktys šaltos,kažin ar +9 kuriai patiktų ;)

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 09 Rgs 2011, 17:23

Tai kad ryte nešti namo nėra prasmės, jei jau per naktį išstovėjo. Dieną juk šilčiau. Varake susinešt tai suprasčiau. Pas mane balkone būna 13-15 laipsnių kažkur. Bet jau irgi prisibijau palikt. Juolabiau kad vakar dar ir palaisčiau-sausos buvo, jau reikėjo. Nors gausiai neliejau-nemirkiau, tik po dušu perliejau. Tai va ir nemalonu labai-statyt žiemai dar nelabai norisi. Bet naktys šaltos... Vandoms gal nelabai patinka, gal dar kuriom...

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 23 Rgs 2011, 08:00

Ar girdėjot? Savaitgaliui naktim praneša iki 4+... :evil:
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Prisijungęs
Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 23 Rgs 2011, 08:15

relaxxx84 rašė:Ar girdėjot? Savaitgaliui naktim praneša iki 4+... :evil:
valio, Masdevallia, Disa, Ada džiaugsis :thumbsup:
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 23 Rgs 2011, 10:46

relaxxx84 rašė:Ar girdėjot? Savaitgaliui naktim praneša iki 4+... :evil:
Man tai jau neaktualu :lol: Visos jau seniai sėdi namie. Tik dendrobius dar išnešu į balkoną. Bet juos ir taip nakčiai (jei vėsiau būna) įsinešu namo, o dieną išnešu. Tai nelabai baisu man. Ir cymbas vis dar balkone. Bet jam taip suprantu nelabai irgi baisu turėtų būti. Jei jau labai išsigąsiu-įsinešiu ir jį. Kaktusai dar balkone, bet jiems irgi nelabai baisu.

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių