Šiltnamis 2020

Dauginimas, blokai, substratai, orchidariumas, šiltnamis, ligos, kenkėjai ir kitos problemos

Moderatoriai: Urze, Evaja

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Re: Šiltnamis 2020

Standartinė Urze » 20 Geg 2020, 14:14

Avėja, pats piečiausias, plius gauna dar gan daug ir rytinės bei vakarinės saulės. Tilandsijas šiltom dienom lengvai apipurškiu, o kai mirkau orchidėjas, tai ir jas niurkteliu vandenin. Jei šilta, tada kokį kartą per savaitę mirkymas. Jei vėsiau, tada ir maudynių ilgokai gali nebūt, tik kartkartėm papurškimas. O tam dekoratyviniame stikliniame burbule nieko gyvo nelaikau.

kiele

Standartinė kiele » 20 Geg 2020, 15:04

Urze, daug turto balkone :) Ir tas ilgasis žiedkotis sau erdvės išsireikalavęs :D Man įdomu kieno ten tokie dideli lapai už brassavolos krepšio keroja? Ar ten Laelia aurea mėlynam indelyje? Kaip dažnai ji bus laistoma vasarą ir kiek ji gaus saulės per dieną?

Vartotojo avataras
mozaika
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė mozaika » 20 Geg 2020, 20:37

Smagu, kad jums patiko, reiks kada vabzdžiaėdžių vaizdą susukti :roll:
Slogaa rašė:
19 Geg 2020, 10:32

Čia tas pats šiltnamis kuriame turėjau garbės pastovėti? Nes man rodos, kad tas pats ir jame augalų nuo mano vizito OHOHO kaip padaugėjo :lol: . Kai buvau tai vos dvi ar trys lentynėlės buvo, o dabar va kiek blokų pasidžiovė. <...>

Manau, Mozaika, jau laikas darytis oranžeriją ne tik vasarinę, bet ir žieminę.
Tas pats šiltnamis. Kabančių padaugėjo, bet tos dvi lentynos dabar tuščios, nes dauguma iš vazonų išlipo ir nutupė ant blokų :)
OOranžerija :heartsfade: . Ružavo drambliuko svajonė :D . Kada nors.
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 21 Geg 2020, 13:38

Kiele, už vaurutės išsikerojęs lapinis kaktusas Epiphyllum oxipetalum (apie jį - čia). O apie Laelia aurea atsakiau jos temoje.

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių