Balta balta, kur dairais... O gal styro stagarais?

Moderatoriai: Urze, Evaja

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
lerika
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Balta balta, kur dairais... O gal styro stagarais?

Standartinė lerika » 03 Gru 2011, 17:23

ir taip labai sutinku,kad šunys siunčia daug signalų ruošdamiesi kast ir tikrai daug įkandimų būtų galima išvengt,jei žmogus atsimerktų ir juos pamatytų.
Ne šunų rasizmui!!! http://vimeo.com/31369195

Vartotojo avataras
guste07

Standartinė guste07 » 03 Gru 2011, 17:24

mano šuo iškart raukia nosį jei jau jam kas nepatinka,bet kąsti nesiskubina :)
''You can get off alcohol,drugs,food and cars,but once you're hooked on orchids you are finished.You never get off orchids.Never.'' Orchid Fever (Eric Hansen)

Vartotojo avataras
lerika

Standartinė lerika » 03 Gru 2011, 17:25

guste07 rašė:mano šuo iškart raukia nosį jei jau jam kas nepatinka,bet kąsti nesiskubina :)
būtent, kandimas yra paskutinis poelgis, iki tol jis išbandys visus kitus būdus,kad atsikratyti to,kas jam nepatinka,kad nereikėtų kasti.

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 03 Gru 2011, 17:26

Užtat maži gerai skraido. :twisted: Kai taip pasakai, labai greitai tuos mažiukus iš po kojų susirenka. Žiūriu, su lerika vienodai mąstom šuniškais klausimais. :)

Guste, va Jūsiškis gražiai parodo, kad jam nepatinka, tereik tą pastebėti. :)

Beje, netyčiom užėjau nuostabią įvairiausių gumbų galeriją. Pasirodo, kad čia Dausos, kuri užsuka ir pas mus į forumą. Gal neprieštarausit, jei įdėsiu nuorodą į galeriją? :oops: Nes nuotraukos tikrai super. Kokia įvairovė! :w00t: Ypač Anemone blanda sužavėjo - kaip angliukai. :)

Vartotojo avataras
guste07

Standartinė guste07 » 03 Gru 2011, 17:30

suraukto snuokio neįmanoma nepastebėt :lol: o mano manymu kiekvienas šuo individualus,ir elgiasi skirtingai, kiekvienas šeiminikas turėtų pažinot savo augintinį.
''You can get off alcohol,drugs,food and cars,but once you're hooked on orchids you are finished.You never get off orchids.Never.'' Orchid Fever (Eric Hansen)

Vartotojo avataras
lerika

Standartinė lerika » 03 Gru 2011, 17:31

Urze, aha, aš irgi pastebėjau :D

kas čia per gumbai??? su kuo jie valgomi? :w00t:

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 03 Gru 2011, 17:37

o man buvo taip, kad atvažiavau pas draugę, ji paėmė šunį (dobermaną) ir išėjom pasivaikščiot, ji pradėjo su juo žaisti, mėtyt kamuoliuką, aš šiaip aplink žioplinėjau.. šuo atbėgo iš nugaros, įkando į kelį, taip nuversdamas mane ant žemės ir pradėjo kąstį į galvą. durnas šuo, bet nedurnas. nuo tol jokiu gyvūnu nepasitikiu ir nesuprantu žmonių, kurie apie savo šunis ar kt. sako "neįkąs". juk tai gyvūnas, negali žinoti, ką jis galvoja ir kas jam šaus į galvą. ir nesvarbu, dresuotas šuo ar ne.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
guste07

Standartinė guste07 » 03 Gru 2011, 18:00

būna taip,kad šunys palaiko tave savo priešu ir puola staigiai be jokiu signalų.sakau iš patirties..mano brolis žaidė pas draugus kieme ir ten buvo labai dresuotas protingas vokiečių aviganis, kuris niekada nekanda..bet jis staiga šoko ir pradėjo kandžiot mano brolį,prireikė net greitos pagalbos,labai smarkiai sukandžiojo..o pasirodo tas šunelis tik gynė savo kaulą kuris gulėjo ant pievelės,o brolis lakstydamas netyčia prie to kaulo prisiartino.

Vartotojo avataras
lerika

Standartinė lerika » 03 Gru 2011, 18:07

[quote="guste07"][/quote]
žmonės tam ir yra protingesni,kad numatytų tokius dalykus. Paleidai vaikus lakstyt, tai susirink kaulus.... agresyviai reaguoja i lakstancius - uzdaryk i voljera ir t.t.

Vartotojo avataras
guste07

Standartinė guste07 » 03 Gru 2011, 18:19

tai va,kad niekam nė į galvą neatėjo,kad ten kaulas,o šuo buvo palaidas kaip įprastai,draugų tėvai buvo įsitikinę,kad jis nepiktas šuo,juk jau jam nemažai metų buvo.aišku po šio įvykio pasikeitė požiūris,visa laime,kad jis laimingai baigės.

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 03 Gru 2011, 21:30

Mano šunys buvo dresiruoti, dobermanas net psichologinius testus prėjęs ir labai gerai juos išlaikęs. Bet irgi panašus atvejis buvo pas draugus sodyboje. Šunys (Pietų Rusijos aviganė ir minėtas dobermanas) buvo lauke, mes taip pat lauke, o vaikai žaidė kambaryje. Staiga vienas draugų vaikas išlėkė iš namo į lauką ir šunys akimirksniu puolė jį. Bet tik parvertė jį, nespėjo sukandžioti, tik todėl, kad aš griūdama ir rėkdama "fuuu.." paskui šunis lėkiau. Yra labai daug situacijų, kada šunims pasirodo vienaip ir jie gindami kažką pasielgia pagal mus keistai. Mano "južakę" reikėjo labai ilgai stebėti ir drausminti, kad nesielgtų pagal "savo protą". Mat tai aviganiai, kurie nuostabiai saugo avių bandas nuo vilkų. Tai jų kraujyje. Dabar tomis "avimis" tampa šeimos nariai :lol: . Jų draugai viešintys namuose, kad ir pusdienį. Ir jei aviganis kurį laiką bus su vaikais, jis juos saugos. Atėjusi mama pasiimti vaiko, gali jo nepasiimti, nes šuo jo neatiduos :lol: . Tai žinodama visada stebėdavau savo šunis.
Bet buvo toks juokingas atvejis per šunų parodą, kai mane su vyru kažkas užkalbino ir mes pradėjome kalbėti, o šunys šalia. Staiga girdžiu vaikišką klausimą: oi, koks gražus ir mielas šuo, o kokia čia veislė? (jos klausė rusiškai, tai labai gerai skambėjo) Dvi kokių 6-7 metų mergaitės tupėjo ant kelių prie šuns, buvo apsivijusios šuns kaklą ir vos nebučiavo jį :doh: :doh: . Ir šuo nieko, jis buvo ne savo teritorijoje.

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 03 Gru 2011, 22:40

Dalia Raimonda, o Jums, žiūriu, dideli "šuniukai" patinka. :w00t: Labai vykę pavyzdžiai, kad niekada negali būti 100% tikras, kas šaus tavo šuniui į galvą, nesvarbu, kiek ir kaip treniruotas bus, dėl to šuns negalima išleisti iš akių, nes vis tiek kada nors pasitaiko ne vietoje esantis kaulas ir bėgantis vaikas ar suaugęs.

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 03 Gru 2011, 23:34

šunys.. aš net katės savo iš akių nepaleidžiu, jei yra namie vaikas. ji nesupranta - kas tai, tas mažas žmogus, mat mes vaikų neturim. dažniausiai vaikui artinantis katė tiesiog pabėga, bet niekada nesakiau vaiko mamai - nebijok, ji nepuls, pabėgs. visada seku, kur katė, kur vaikas.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
lerika

Standartinė lerika » 04 Gru 2011, 09:44

o mes katino glostyt vaikam nelabai leidziam, suni - taip, bet tik su mano prieziura,kate retai ir labai trumpai,nes ji 100 proc kas :oops: kai tik jai tai nusibos. O nusibosta greitai :oops:

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 04 Gru 2011, 10:21

Urze, man tikrai patinka dideli šunys :) , Nesakau, kad nepatinka mažiai, bet laikyti name noriu tik didelį. Aišku jei gyvenčiau bute tai ir mažas šuo tiktų :lol: . Bet gal bute nelaikyčiau jokio :roll: . Labai jau tingėtusi ryte keltis ir eiti su juo pasivaikščioti. Kai geras oras tai nieko, bet kai šalta ir lyja su vėju :x . O name pradarei duris, kad tik šuo pro tarpą pralystų, o pats gali lysti vėl į lovą :)
Mes čia kalbame, kad šuns su svetimais negalima palikti visiškai be priežiūros, pasirodo, kad su katėmis tas pats :lol: , Kažkada maža būdama kates tik už uodegos ir imdavau :lol: . Kaime pas močiutę jų kitaip ir nepagausi :lol: . Bet kažkaip nė viena nėra apdraskiusi ar įkandusi :)

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių