O man šiaip papliurpt norisi...

Moderatoriai: Urze, Evaja

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Re: O man šiaip papliurpt norisi...

Standartinė Šilingė » 08 Gru 2010, 21:28

Oi, dovanos, jei rytojui, tai sunkokai :lol: O Kalėdoms - laiko yra dar.

Moteriškės gaus po megztą skarą :oops: Kaip ir pernai, kepsiu daug daug meduolių (beje, pats laikas jau...). Naminių žolelių iš mano daržo arbata. Megzti, nerti eglutės žaisliukai (beje, mano sesė pernai visiems dovanojo pačios apipieštus stiklinius eglutės burbulus - fantastiški :idea: ). Netgi uogienės stiklainėliai tampa puikiomis dovanomis, jei atitinkamai apipavidalinami :lol:

Tensija, bus gerai.
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
vilmis
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė vilmis » 08 Gru 2010, 21:32

Tensija rašė:
vilmis rašė:Aš vėl galėsiu pamatyti draugus, giminaičius, pažįstamus.. Kad tik visiems laiko užtektų :Hmmmm:
Užteks..... patikėk, tikriems draugams - užteks...... po akimirką kiekvienam arba.... visiems kartu. Sėkkmes tau susitiikimuose :)
Per Velykų atostogas savaitės visiems neužteko. Reikės sukurpti susitikimų planą :lol:

Rifas

Standartinė Rifas » 08 Gru 2010, 21:40

Toji naminių žolelių arbata skamba ypač intriguojančiai (ir skaniai :clap: ). Atsiprašau už įžūlumą, gal galima paragauti ? (pvz. sekmadienį :oops: )

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 08 Gru 2010, 21:41

Rifas rašė:Toji naminių žolelių arbata skamba ypač intriguojančiai (ir skaniai :clap: ). Atsiprašau už įžūlumą, gal galima paragauti ? (pvz. sekmadienį :oops: )
Sutariam, sumakaluosiu ir sekmadieniui :lol:

Tik kaip čia nepamiršus pasiimti :shifty:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Rifas

Standartinė Rifas » 08 Gru 2010, 21:43

Tada pyragėlis mūsų, arbatėlė Jūsų :D
Tikiuosi, virdulį diiidelį turėsim :D

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 08 Gru 2010, 22:37

bože bože, vos neapsiverkiau skaitydama :oops:

bet kiekvienais metais žiūriu 1 ir 2 "vienas namuose" dalis :lol:

ir kiekvienais metais mes, savanoriška/priverstine tvarka, susirenkam pas dieduką.. jis pas mus šeimoj vienintelis katalikas.. ateina Mykola, eilėraštukų ir dainelių už dovanėles nori, tai turi pasiruošti :lol: net nežinau, kaip čia bus, kai jis jau nebegalės... jau šiemet siūliau vyrui jį pakeisti :neutral:

aš saviškiams dovanėles siuvinėju :oops: bus paruoštos, galbūt pasirodysiu :shifty:
Paveikslėlis

KateKatinaite

Standartinė KateKatinaite » 09 Gru 2010, 08:47

ei, nevarykit ant maximos :x ji parduoda tik tai, ką žmonės perka :razz_: o tai kad 3 žmonės iš 3.000.000 nori, kad prekyba kalėdinėmis dekoracijomis ir dovanų vyniojimo popieriumi prasidėtų nuo gruodžio 24 d, tai :snooty: :razz_:

:lol: :lol: :lol:

o be to, ir aš esu viena iš tų 3.000.000 žmonių, kuriems patinka, kai nuo lapkričio, kai niūru ir tamsu, šlapia ir šalta, užsižiebia spalvotos lemputės, blizga, tviska viskas aplinkui, groja linksma šventiška muzika. švenčių laukimas man visada atneša daug daugiau džiaugsmo, nei pačios šventės :heartsfade:

užtat turiu rimtą problemą - noriu namie gyvos vazoninės eglutės, papuoštos žaisliukais, bet.... tyko 5 klastūnai/pasalūnai :twisted: suku galvą, kaip čia man išspręsti šį keblų klausimą.... :scratchheadyellow:

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 09 Gru 2010, 09:33

Eglutei nieko nenutiks, nes ji su spygliais :) . O žaisliukus nudūžtančius rinkis, kokius iš plastiko. Tik jų reikėtų paieškoti. Kiekvieną kartą grįžusi iš darbo juos sėkmingai susirinkusi vėl galėsi užkabinti ant eglutės :lol: . Mano šuo iš pavydo kartais pradeda kūnu versi eglę :w00t: , bet kai laiku pamatai, tai sudrausmini ir viskas gerai baigiasi :lol: . Visa laimė, kad jis verčia ją kai visi mato arba bent žino, kad girdėsime :lol: .

KateKatinaite

Standartinė KateKatinaite » 09 Gru 2010, 09:35

tai, kad spygliai katinams - ne kliūtis :D Sirijus kai buvo mažas, nuolat raudavo kaktusus iš vazonų, žaisdavo su jais ir net man į lovą atnešdavo, kad ir aš galėčiau pasidžiaugti.... :doh: :lol:

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 09 Gru 2010, 09:43

Na va, niekad net nebuvau susimąsčiusi apie naminių gyvūnėlių ir kalėdinių eglučių santykius :shock: Tuo labiau, kai gyvūnėlis narvelinis :roll: Mano šinšilą tai sudomintų tik girliandos laidai :lol: :lol: :lol:
Pikta teta O.o

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 09 Gru 2010, 09:47

KateKatinaite rašė:tai, kad spygliai katinams - ne kliūtis :D
tikrai taip :lol:
turėjau kažkada kelis kaktusiukus į vieną vazoną susodintus.. ateinu iš darbo, viskas išrausta per visą palangę, surenku, pasodinu, išeinu į darbą, grįžtu, vėl tas pats.. ir taip keliolika kartų, kol neišmečiau.. už ką ji juos taip (ne)mėgo :? kitų augalų neliesdavo (na tik kartais dar difenbachijai žemę papurendavo :lol: bet apdėjau akmenukais ir ramu)

o kas dėl eglės, tai pas mus dirbtinė (saugom gamtą :shifty: ), tai Semka visada padeda ją surinkti ir išrinkti :lol: dažnai ją galima rasti miegančią eglėje - ant šakų aplink kamieną susisukusią :shhh:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 09 Gru 2010, 09:57

Geras :lol: . Nors pernai, mano draugė pasakojo, kad kalėdine egle jos šeimoje labiausiai džiaugėsi katė. Mat jai tai buvo pirmosios Kalėdos :lol: . Kelias dienas sėdėjo prie jos iš nuostabos, kaip gražu :roll: , o po to įsidrąsino ir kiekvieną dieną "nusipuošdavo" po žaisliuką.

KateKatinaite

Standartinė KateKatinaite » 09 Gru 2010, 10:07

zuzla rašė:tai Semka visada padeda ją surinkti ir išrinkti :lol:
:rolling: :rolling: :rolling:

o mano Guziko bus pirmos Kalėdos :heartsfade: tas tai irgi dalyvis, būtinai jam reikia viską apuostyti ir, jei pavyksta, paragauti :lol:

Vartotojo avataras
zuzla
Susisiekti:

Standartinė zuzla » 09 Gru 2010, 10:12

Semka tik kaspinėlius nukabina, kurie "pavojingai" žemai kabo :lol:
va radau, kaip viskas prasideda, kai eglė atnešama iš rūsio

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 09 Gru 2010, 10:13

Vienos mano pažįstamos kalėdinė katinė patirtis :lol:
Šiandien gavau žinutę, kad medelyne man atrinko gražuolę eglutę, kurią - kaip visada - puošime tik prieškalėdinę savaitę. Perskaičiusi šią šventes prognozuojančią naujieną kilstelėjau akis ir pamačiau du žaliai-juodus kukulius, įtariai spoksančius į mane: karingoji princesė turbūt nujaučia, kad ir šiemet naivūs dvikojai šeimininkai Kalėdų proga jai spygliuotą žaidimų aikštelę įrengs...

Mano pūkuotoji princesė yra šeštas mano katinas. Dar nebuvo nė vieno katino, kuriam eglutė būtų neįdomu bent jau pirmą sezoną: pvz., vienas katinas turėjo taisyklę - per dieną sudaužyti lygiai vieną žaisliuką. Ryte atsikeli, sušluoji šukes ir esi ramus - iki rytojaus žaisliukai neduš. Aiški ir griežta katino logika labai padėdavo eglutę puošiant: seni ir atsibodę žaisliukai kabinami į katino zoną, naujausi-mylimiausi - į žmonių.

Dar vienas katinas norėdavo būti Kalėdų angelu ir ropšdavosi šakomis link viršūnės. Piktas, pasišiaušęs (spygliai juk badosi!), bet vis tiek ropšdavosi. Vaizdas, kaip didelis sunkus katinas braunasi pro tankias eglės šakas link laipiojimui patogių šakų išties vertas milijono... (bent jau valerijono lašų tai tikrai). Šiaip tobulo charakterio katinas buvo: švelnumo ir tolerancijos žmonių neišmanymui apie katinų jausmus pavyzdys, tik tas noras būti angelu ant eglutės viršūnės...

Itin graži katė sėdėdavo po eglute kaip koks Senis Šaltis ar jo draugė Snieguolė ištisas dienas: pradžioje išdaužydavo žemai kabančius žaisliukus, kurie jos grožį uždengdavo, o po to jau tiesiog sėdėdavo ir ją reikėdavo girti, kad labai graži.Fyfų fyfa buvo - rytais sėdėdavo priešais didžiulį veidrodį ir pozuodavo įvairiais rakursais tarsi žurnalo "Žvėrys" viršeliui... O fyfa-snieguolė, sėdinti po eglute, tai jau visai rimta - girti reikėdavo garsiai ir dažnai.

Pūkuotoji-karingoji princesė praėjusiais metais tikrą eglę pamatė pirmąkart. Apsimetinėdavo, kad nekaltai uosto žaisliukus, bet periodiškai pakeisdavo blizgučių kabėjimo kryptis - turbūt žmonių ir kačių grožio sampratos skiriasi. Naktimis, žinoma, smagu būdavo: pabundi nuo keisto skambėjimo-dzingsėjimo ir pamatai, kad ir vėl susimovei su žaisliukų-blizgučių kabinimo vieta - kilniaširdiškai katė savo nuožiūra bando eglutę perpuošti. Tada atsiprašinėji už savo netobulumą ir tyliai džiaugiesi, kad užteko netobuliesiems dvikojams proto žaisliukus nedūžtančius pirkti, užteko...

Neįsivaizduoju, kaip sureaguos karingoji princesė šiais metais į parvežtą žaliaskarę, tačiau abejonių nėra - nepriklausomai nuo aplinkybių katės visada moka pasidaryti sau tikras Kalėdas, taigi apsišarvuojam tolerancija ir pradedam iš anksto kauptis atgailai dėl žmogiškojo netobulumo, puikiai suprasdami, kad geriausiai žmogiškąjį netobulumą katės akyse sušvelnina tunas savo sultyse - pageidautina dideliais kiekiais ir dažnai. Dažniau nei Kalėdos su visom besibadančiomis eglutėmis, kurias dvikojai vis tiek pagal savo netobulą grožio sampratą sugadina...
Pikta teta O.o

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių