O man šiaip papliurpt norisi...

Moderatoriai: Urze, Evaja

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Re: O man šiaip papliurpt norisi...

Standartinė Šilingė » 13 Gru 2010, 09:05

KateKatinaite rašė:gera mintis, Šilinge! iš pradžių Grammatophyllum, o paskui ant jo šakos kabinsiu Phalaenopsis gigantea :lol: reikia paieškot, kokių dar orchidėjų galėčiau įsigyti....
Įtariu, šitas bus per mažas :scratchheadyellow: :scratchheadyellow: :scratchheadyellow:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

KateKatinaite

Standartinė KateKatinaite » 13 Gru 2010, 09:42

Šilingė rašė:
KateKatinaite rašė:gera mintis, Šilinge! iš pradžių Grammatophyllum, o paskui ant jo šakos kabinsiu Phalaenopsis gigantea :lol: reikia paieškot, kokių dar orchidėjų galėčiau įsigyti....
Įtariu, šitas bus per mažas :scratchheadyellow: :scratchheadyellow: :scratchheadyellow:
"In Papua the smoked flowers are eaten as a contraceptive" :scratchheadyellow:

aš tai galvoju, kad jei, paauginusi Grammatophyllum, užsimanysiu miniatiūrų, šis bus pats tas :thumbsup:

P.S. kokie žiedai gražūs

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 13 Gru 2010, 09:54

Joooo, naudinga miniatiūra :lol: :lol: :lol: Aš vis niekaip neiškrapštau iš galvos minties apie Phaius. Na suvokiu protu, kad nėėėr jam vietos, nėra ir tiek... Tai bent jau Phaiocalanthe įsitaisiau :smokingred:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

KateKatinaite

Standartinė KateKatinaite » 13 Gru 2010, 10:18

heh... man Phaius irgi labai patinka. bet aš jiems dar nesubrendau matyt.... ir be to - per smulkios gėlės... :lol: :lol: :lol:

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 13 Gru 2010, 15:38

o jūs nenorit šios temos į phaius ar phaiocalanthe perkelti? Gal ir laisva forma, bet informatyvu ;)
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių