Paroda "Žali horizontai" 2012 Kaunas

Moderatorius: Ramsis

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
andriuxplind2

Re: Paroda "Žali horizontai" 2012 Kaunas

Standartinė andriuxplind2 » 20 Geg 2012, 22:51

Taaaiiip!!!
Didžiausias AČIŪ Daliai Raimondai, už aukščiausios klasės kepsnius, marinuotas gėrybes, dešras, kumpius, vyniotinius, TORTĄ...
Je ne tu, sekmadienio gal nė nebūtume sulaukę :heartsfade: :thumbsup:
Dėkui Ramūnui, kuris kantriai patarinėjo mano karštligiško apsipirkimo metu, Kristinai, Ignui, Rasai, Rūtai.... Visiem, visiem...
Be jūsų, mes neturėtume tokių švenčių sielai. Myliu jus visus, nors ir dėl nuovargio kartais apsikandžiojam
:heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade:

P.S. Asmeniškai dėkoju tiems ir toms, kas balsavo už mano vandą, ji - publikos simpatijų karalienė :thumbsup: :heartsfade:
Paveikslėlis

Žiedo skersmuo - 11,5 centimetro.
"Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas."
Rabindranatas Tagorė

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė Dalia Raimonda » 20 Geg 2012, 22:59

O aš galvoju, kai kas laimėjo :Hmmmm: . Per tą šurmulį kažką tikrai savarbaus praleidau :w00t:
Manęs tai negirk, o tai pasikelsiu :mrgreen:

Vartotojo avataras
Tensija

Standartinė Tensija » 20 Geg 2012, 23:02

Nuoširdžiausi sveikinimai andriuxplind2 :heartsfade:

Ir aš noriu padėkoti visiems.
Parodos emocijos viršija nuovargį.
Dėkui visiems forumiečiams, kurie priėjo, pasilabino ir prisistatė (kaip forumiečiai), nes bendraudami forume mes neatpažįstame Jūsų parodoje iš lankytoju minios.
Šaunu buvo.
Tikiuosi pasimatyti su Visais ir kitose parodose.
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Salaite

Standartinė Salaite » 21 Geg 2012, 00:23

o kada bus kokiu nuotrauku paziureti tiems kurie negalejo buti parodoje?

Vartotojo avataras
andriuxplind2

Standartinė andriuxplind2 » 21 Geg 2012, 06:38

Salaite rašė:o kada bus kokiu nuotrauku paziureti tiems kurie negalejo buti parodoje?
Reikia atsipeikėti po parodos, po visų intensyvių nešiojimų, tada sutvarkyt ir sukelt foto. Jei viskas gerai, šįvakar sumesiu truputį savo nuotraukų, kai grįšiu po darbo.
"Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas."
Rabindranatas Tagorė

Vartotojo avataras
Avėja

Standartinė Avėja » 21 Geg 2012, 07:13

Aš taip pat prisidėsiu prie didelių pagyrų parodai - gėlių įvairovė ir spalvų gausa, superinis kolektyvas ir užburianti muzika, taip gerai veikia, kad ateini trumpam, o išeini po pusės dienos :lol:

Labai ačiū visiems, tiek už malonų bendravimą ir šiltą priėmimą į savo būrį, tiek už konsultavimą ir "apšvietimą" orchidėjų auginimo klausimai ir taip pat už gražuolės persodinimą ačiū išskirtinai Olivijai :)

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 21 Geg 2012, 08:09

AČIŪ AČIŪ AČIŪ :heartsfade:

už kompaniją, draugiškumą, už nuovargį, bet malonų, už klausimus, šypsenas, juoką, už penkių žvaigždučių maitinimą,
pagalbą, už tai, kad visi buvome kartu, kad tiek daug neabejingų augalų grožiui :heartsfade: :grouphug:

ir dar už viską ko neišvardinau diiiideeelis AČIŪ!!
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

Vartotojo avataras
iron

Standartinė iron » 21 Geg 2012, 10:58

Po dviejų dienų praleistų parodoje - beveik sapnuoju ir noriu vėl į parodą: greičiau tie metai prabėgtų... :no:

Nieko jau daugiau pasakyti, tikriausiai, neįmanoma. Norint padėkoti - reikėtų vardinti ilgai...
:idea: Ačiū Ramsiui-Ramūnui už puikų darbų organizavimą bei vadovavimą rengiant ekspoziciją ir, žinoma, už "teta Irma",
:idea: ačiū Kristinai už nuolat sklindančią gerąją energiją, už du išpildytus troškimus - bugenviliją ir tuklę - be Kristinos neįsivaizduoju parodos aplamai,
:idea: ačiū Andriui už nurautas tiesiog ekspozicijoje "piktžoles iš jo darželio" (sveikinimai jam už ekspoziciją ir gražiąją vandą), už jo sodrų baritoną laiks nuo lako pasigirstantį salėje ir prablaškantį nuovargį,
:idea: ačiū Misterijai, taip dosniai mane apdovanojusiai raibuole,
:idea: ačiū Kaštonei už logistikos pasiūlymą,
:idea: ačiū Raimondai už aprūpinimą ir tiekimą visos parodos metu (labai seilė varvėjo penktadienį vakare, kai teko vykti namo, palikus ant stalo garuojančius kepsnius ir dar laiptinėje laukiantį tortą :shrug: ),
:idea: ačiū Jogailai už jo neįkainojamas konsultacijas bonsų ir pelkių klausimais,
:idea: ačiū Dalytei už tokį šiltą bendravimą ne tik floros, bet ir faunos klausimais - ne aš viena, pasirodo, "sergu" keliomis ligomis,
:idea: ačiū sukulentininkams, tiek daug patarusiems norinčiai "prasidėti" su jų auginimu bei išsaugojusiems užsilikusius litopsius............................

Labai džiaugiuosi atnaujinusi pažintis ir susipažinusi su daugybe pukių žmogučių, sergančių nesibaigiančiu "Augalų žavadieniu"

Myliu Jus visus :Bzzz: :grouphug:

Visko tikrai negali ir prisiminti. O įspūdžiai vis iškyla ir iškyla - į antrą parą po grįžimo namo ėmiau sapnuoti O.o

Be abejo - ačiū visiems, kurie lankėsi parodoje ir švytinčiais veidais vaikštinėjo po salę - kaip transe. Ačiū klausinėjusiems, ačiū susirūpinusiems, kad labai sunku išrinkti gražiausią augalą....

Nuoširdžiai tikiuosi, kad susistovėjus įspūdžiams, atslūgus nuovargiui, suskaičiavus nuostolius - Ramūnas nebesakys, kaip ketvirtadienį: tai paskutinė paroda - daugiau tikrai nebus.
:naughty: Ir nekreipk, Ramūnai dėmesio, kad yra viskuo nepatenkintų - gal jie yra tarp mūsų tie "sveikieji", savo nelaimei dar neužsikrėtę jokia "bacila". Man nuoširdžiai tų steriliųjų gaila - jie gyvens ilgai, bet nelaimingai :mrgreen:
Stenkis nepergyventi dėl to, ko tikrai negali pakeisti...

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 21 Geg 2012, 11:40

O Ralax dar ne namie, bet nebedaug liko... Žiauriai gaila, kad ta savaitė taip greit prabėgo...
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Vartotojo avataras
Dalytė

Standartinė Dalytė » 21 Geg 2012, 11:47

Dalytė dar kiek pavargus,bet eis laistyti augalų, praliūdėjusių per šiltą savaitgalį namie, kol Žmogus Su Laistytuvu tampė šakas, barstė kankorėžius, dirbo visaip kitaip ir retkarčiais nedirbo :D bet šiaip labai laiminga, kad susiėjom, pabendravom, padarėm margą spalvotą renginį. ačiū visiems :)

Vartotojo avataras
iron

Standartinė iron » 21 Geg 2012, 11:55

relaxxx84 rašė:O Ralax dar ne namie, bet nebedaug liko... Žiauriai gaila, kad ta savaitė taip greit prabėgo...
Va, ir praleidau... :o

:idea: Ačiū Relaxxx už nuolat įjungtą "motoriuką" ir šypseną

:idea: Ačiū Rifui už olimpinę ramybę, kai mes vis smalsavom įsibrovę anapus prekystalio...
Stenkis nepergyventi dėl to, ko tikrai negali pakeisti...

Basakoje

Standartinė Basakoje » 21 Geg 2012, 14:15

Sveiki "ligoniai" :lol: Prisijungsiu ir aš prie sveikinimų ir dėkavojimų, nes kaip ir visiems dabar ir man naktimis neduoda ramybės sapnai apie visą ką pamačiau, patyriau, pačiupinėjau, su kuo paplėpėjau ir ką namo įsigijus parsitysiau :D

O savo "didiesiems" pagalbininkams vakare net iš triusikų šieną krapščiau po visų vartaliojimųsi :w00t:

janudi

Standartinė janudi » 21 Geg 2012, 14:36

Sveiki visi, parodoje buvau pirmą kartą, augaliukai mano keli irgi "maivėsi" parodoje. Likau sužavėta, atvykau trumpam su visa šeima, tačiau gavosi kitaip :D Abu su vyru pamiršom salėje šėlstančius vaikus, na kai tiek grožybių užmatėm, tai nieko nuostabaus. Ačiū Ramsiui, kuris mano mažiuką sugebėjo sudrausminti, išsigando vaikis, kai jis pasakė, kad pasiliks išdykėlį :lol: Dar vakare visiems pasakojo, kad vos jo dėdė nepasiliko su gėlėmis salėje :lol: :lol: :lol:
Mano paprastukas baltukas fanelopsis gavo diplomą, sekmadienį atvykusi pasiimti gėliukų, gavau šoką. Labai smagų šoką. O dar galvojau jo nevežti niekur. Ačiū jums visiems!!!
Meri, smagu buvo pabendrauti, ačiū, kad pravedei ekskursiją. Olivija, dėkui už patarimus :clap:

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 21 Geg 2012, 14:51

Janudi, tai kad sunku pralenkti falenopsį su šešiais žiedystiebiais! :thumbupleft:

O paroda buvo liuks! Visą naktį sapnavau orchidėjas. :lol: Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie jos įgyvendinimo ir kurie atėjo į ją pasigrožėti ir pasidomėti. Lauksim ir kituose renginiuose!

Vartotojo avataras
VIINA

Standartinė VIINA » 21 Geg 2012, 20:44

Didelis didelis ačiū už nuostabią parodą,už nuostabius augalus,šiltą,nuoširdų bendravimą,už patarimus,pamokymus-žodžiu už viską viską-Jūs nuostabūs.Lauksim kitų metų :thumbsup:

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių