Dendrobium loddigesii

Moderators: EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Dendrobium loddigesii

Post by MrGreen »

FUJI wrote:
Thu Sep 06, 2012 2:37 pm
Sveiki, :) mano Dendrobium loddigesii pradejo dziovinti ir mesti lapus nuo senu,pavasari zydejusiu stiebu.Nauji auginiai auga normaliai.Ar cia normalu,ar cia jam kas nepatiko. Turiu ji tik nuo pavasario ,atejo jau perzydejes,mazame vazonelyje,pilname saknu.Beieskant informacijos radau,kad gelsti gali del per mazo vazonelio (netelpa saknys),todel pries pora dienu persodinau.Galejau truputi ir uzlieti.Gal kas susidurete su panasia problema ir kada yra tas lapu metimo sezonas.
Urze wrote:
Fri Sep 07, 2012 7:36 am
FUJI, Jūsų dendrobis labai gražus ir stiprus, jei tiek naujų stiebų augina. Iš nuotraukų internete matosi, kad ši dendrobių rūšis nuo senųjų stiebų lapus numeta, tad nemanau, kad reikia dėl to jaudintis, tuo labiau, kad naujieji stiebai lapų nemeta.
O-manė;) wrote:
Fri Sep 07, 2012 3:43 pm
Pritariu Urzei, tikrai panašu, kad nieko jam nėra blogo. Gal dėl orų atvėsimo pajuto, kad jau tuoj ruduo ir reikia ruoštis sausesniam žiemos periodui.
Be to, jis pas jus karališkai gyvena :D

User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Re: Dendrobium loddigesii

Post by MrGreen »

FUJI wrote:
Fri Sep 07, 2012 9:43 pm
Aciu,nuraminot,zinau kur tokie groziai auga,Nardotto e Capello (italija).O "sostas" jau senai lauke kazko panasaus,tik kad dabar vazonelis perdidelis,su mazu isileisdavo i vidu ir budavo matyti tik kelmas ir augalas,reiks perdaryti...
FUJI wrote:
Sat Apr 13, 2013 1:57 pm
Pagaliau pavasaris :D Kol dar neperžydėjo... Dendrobium loddigesii
Dendrobium loddigesii mm.jpg
Dendrobium loddigesii mm.jpg (44.47 KiB) Viewed 1413 times
Didesnė nuotraukos versija.

User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Re: Dendrobium loddigesii

Post by MrGreen »

FUJI wrote:
Sat Apr 13, 2013 9:09 pm
Ačiu,bet nieko per daug nesistengiau,stovejo per žiemą vėsiau,buvo temperatūrų skirtumai,mažai laisčiau,buvo gerokai sausiau,numetė pusę lapų,bet tose vietose išleido žiedus,viso 43 žiedai, o dar ir kvepia... :)
Relax wrote:
Mon Jan 06, 2014 11:55 pm
Maniškis auginasi tokius stiebagumbius, kurie 3x ilgesni nei senieji ir dar nesimato pabaigos. Gaila ir migdyt kol nebaigė augti, bet ir žiedų norisi :|
mozaika wrote:
Thu Jan 30, 2014 5:49 pm
Nors aš ir turiu jį, bet neturiu ką daug kalbėti, nes pas mane dar super-miniatiūra :). Auginuosi nuo keikio.
Kažkada rašiau, kad iš olandų buvo parvežtas dviejų 10 cm ilgio pakaliukų džiūsna ir po kiek laiko O:), bet dar kiminuose priverčiau išleisti keikį. Dabar gal jau 1 cm ir siekia.
FUJI wrote:
Thu Jan 30, 2014 9:01 pm
Oho, relaxxx84, gražus krūmelis, net per gražus šiuo metų laiku.Tik ar ne per vėlu jau migdyti. Mano daug prasčiau atrodo, bet aš kažkodėl visai ramus [taip.gif] ,pažiūrėsim, kas iš to išeis :think: :D
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 2/mmxx.jpg
Relax wrote:
Thu Jan 30, 2014 10:08 pm
Tai aš šitos salotos kaip ir nebemigdau, nes dar akivaizdžiai auga. Mirkau kaip ir visas kitas pliauskas.
Fuji, bet gal žiedų lauki?
FUJI wrote:
Thu Jan 30, 2014 10:38 pm
Tikiuosi :D ,tie galai be lapų turėtų žydėti :think:
Relax wrote:
Sun Feb 09, 2014 4:51 pm
Šiandien užmačiau pilną pumpurų užuomazgų :thumbsup:
Giriu save :roll:
Relax wrote:
Sun Feb 09, 2014 7:19 pm
:mrgreen:
Tikiuosi neapsikeikiuos, nes jis praktiškai be ramybės. Vis dar augimo stadijoj :roll:
catlea wrote:
Wed Mar 26, 2014 8:48 am
Mano loddigesii praeita pavasari zydejo po dvieju savaiciu buvimo vesioje, tamsioje aplinkoje. Siaip augo be problemu, bet nezydejo. Praeitais metais grizus po atostogu perkeliau i silta sauleta vieta, po keliu dienu pastebejau pumpuru(ir tik dvieju) uzuomazgas. O jau kvapas koks :heartsfade: .
Siemet auga sviesioje vietoje, jokiu kankinimu nebuvo, lyg rodesi, kad bus pumpurai, bet apgavo - nauji auginiai(keikiai tiksliau) lukstenasi. Kita sezona vel reikes ''kankinkt''.
Man tai vienas graziausiu dendrobiu, tas ziedas naturalai zymiai grazesnis nei foto, toks kaip pusiau persvieciamas.
Relax wrote:
Sat Apr 12, 2014 4:59 pm
Pas mane jau žydi, kažkas apie 20 žiedų. Tik kas įdomiausia, kad žydi lapų nenumetę stiebagumbiai, tai labai gražiai atrodo :heartsfade: kvapo dar jokio.
vitaj wrote:
Sat Apr 12, 2014 5:29 pm
Pas mane nei vieno žiedelio. Na nesusikalbu aš su Dendrobiais
Relax wrote:
Sun Apr 13, 2014 12:19 pm
:poke: Fuji, kai kvapo sulauksiu, tada ir fotografuosiu :mrgreen:
Image

User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Re: Dendrobium loddigesii

Post by MrGreen »

Relax wrote:
Sun Apr 13, 2014 1:00 pm
Rimtai? :shock: tai reikės susiimt.
Dar geros žinios tos, kad auginasi šaknis ir kelis naujus ūglius :thumbupleft:
Relax wrote:
Tue Apr 22, 2014 10:29 pm
FUJI, gerai išsikerojęs. Na, pas tave ar kvepia? Mano jau kiek laiko žydi, bet kvapas vos vos juntamas prikišus nosį ir tai nepavadinčiau tai kvapu. Kiek viena žolė taip kvepia.
FUJI wrote:
Wed Apr 23, 2014 8:25 am
relaxxx84 wrote:FUJI, liux :thumbsup:
gerai išsikerojęs. Na, pas tave ar kvepia? Mano jau kiek laiko žydi, bet kvapas vos vos juntamas prikišus nosį ir tai nepavadinčiau tai kvapu. Kiek viena žolė taip kvepia.
Kvepėti kvepia, kai nuo tiek žiedų (viso 42), tai kvapą per metrą kažkur tai pagauni [taip.gif] O persodintas jis prieš porą metų, kai tik buvo gautas, nes šaknys nebetilpo vazone :no: Nors ir dabar per šaknis substrato nesimato... :lol: :lol: :D
Eliss wrote:
Mon Jun 30, 2014 9:16 pm
Bandysiu ir aš susidraugauti su šiuo gražuoliu, nors su dendrobiais ir nelabai sutariu. Kaip geriau sekas augint: ant bloko ar vazonėly? Man ant bloko gražiau atrodo :)
Relax wrote:
Mon Jun 30, 2014 9:25 pm
Man ir taip ir taip gerai auga. Bet pasirinkau bloką vien todė, kad jis llinkęs stiebagumbius augintis nusvirusius žemyn tai ant bloko ir patogiau, ir gražiau.
Šiuo metu maniškis intensyviai auginasi naujus ūglius, gal kokius 7. Manau pernykščio sezono skaičiaus nepasieks.

User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Re: Dendrobium loddigesii

Post by MrGreen »

Relax wrote:
Fri Jan 30, 2015 3:13 pm
Pasirodo šis dendrobis labai jau jautrus vandens lašeliams ant lapų :yuck: Pakabinau ne vietoj, o purškiant kitas kliuvo ir jam tai lapai (kiek jų buvo) nuėjo taškais, o silpnesni nauji ūgliai nuėjo velniop. O purškiau labai silpna dulksna ir visai nedaug.
Relax wrote:
Mon Mar 25, 2019 11:17 am
Eilinė keistuma. Sakyčiau- žiedas, bet labai jau keistai auga, iš tarpulapio, bet gerai matosi po lapu ir žiedstiebis arba... šaknis. Jei žiedas, tai bus pirmasis žydėjimas iš keikio, kuris liko po dydžiojo mano gėlių sušaldymo.
20190325_115117.jpeg
20190325_115117.jpeg (108.18 KiB) Viewed 1413 times
MrGreen wrote:
Mon Mar 25, 2019 12:15 pm
Visko gali būti, kartais dendrobiai negali "apsispręsti" ar žiedpumpurį ar keikį auginti, kartais net žiedynas prie pagrindo šaknis išleidžia. Tai ir žiedpumpuris gali susiformuoti ne visai ten kur paprastai užauga. Viskas bus gerai :D
Relax wrote:
Sat Apr 06, 2019 3:49 pm
Džiaugiuosi ne keikiu :heartsfade:
Pasiilgau jo žiedų.
Dend. loddigesii.jpeg
Dend. loddigesii.jpeg (70.66 KiB) Viewed 1413 times
Relax wrote:
Fri Aug 23, 2019 12:46 pm
Pasimetęs laike, bet labai labai džiugina. Dar nepilnai prasiskleidęs, bet skubu fotografuot pomidorų fone kol nenunešė žiedo kokia sraigė.
20190823_132940.jpg
20190823_132940.jpg (127.5 KiB) Viewed 1413 times

Post Reply

Return to “Dendrobis (Dendrobium)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests