Dėl Labirintų'11

Moderatorius: Ramsis

Vartotojo avataras
Musėkautas
Susisiekti:

Re: Dėl Labirintų'11

Standartinė Musėkautas » 07 Rgs 2011, 15:47

Cukinijos svarbu, bet alternatyva - svarbiau, o svarbiausia - tai nepamiršti, ko susirinkom ;)

Vartotojo avataras
nila

Standartinė nila » 09 Rgs 2011, 18:19

Tai kaip ten, ar jau vyksta diskusija del parodos 8-) Nes nagus nusigrausiu jei nebus :poke:

Vartotojo avataras
Kaštonė
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė Kaštonė » 09 Rgs 2011, 19:27

nila, parodą "Augalų labirintai" organizuodavo ne LOD ir šiemet jos tikrai nebus, deja :( . Nuo vilniečių meet'o niekas nepasikeis...

Vartotojo avataras
nila

Standartinė nila » 09 Rgs 2011, 22:55

Kaštonė rašė:nila, parodą "Augalų labirintai" organizuodavo ne LOD ir šiemet jos tikrai nebus, deja :( . Nuo vilniečių meet'o niekas nepasikeis...
Kaip gaila, kad nebus :( Liudna, kad tokia nuostabi paroda neivyko, su nuostabiais zmonemis nesusitikom, ka padarysi, belieka nusigrauzt nagus :shifty: Lauksiu pavasario :pray:

Vartotojo avataras
zozolyla

Standartinė zozolyla » 10 Rgs 2011, 08:39

Mano nuomone tokios parodos pakanka 1-nos per metus,bet geros,o ne keliu ir pusėtinų.Po metų bus daugiau pasiilgusių žmonių,kurie norės ateti į parodą,o jeigu bus 2 kartus per metus,tai kas buvo vienoj,jau į antrą gali ir neateiti.O darbas tai didelis ir sunkus suruošti parodą,žmopnės vis gi dar ir dirbantys.Ir finansiškai manau nemažai kainuoja,o jeigu mažai lankytojų tai ir pinigų nelabai gali surinkti :Hmmmm: Aš taip manau.... :)

Nepergyvenkit aš manau,daugiau bus lankytojų pavasarį visi po žiemos išsiilgę gržių ir įspūdingų žiedų :thumbsup:

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 10 Rgs 2011, 10:40

Na dėl lankytojų skaičiaus tai turbūt tik organizatoriai gali pasakyti kiek susirenka, bet man atrodo kad pakankamai žmonių turėtų ateiti į abi parodas. Vilniuje nė karto nebuvau, nežinau. Bet Kaune-kažin ar galima būtų bent vieną parodą pavadinti pusėtina. O ir augalai juk parodose dalyvauja ne tie patys. Kurie buvo demonstruojami pavasarį, rudenį jau būna nužydėję. Kurie nepražydo pavasariui, pražįsta rudenį. Taip kad vargiai ar abiejose parodose galima pamatyti tą patį per tą patį. Kadangi pati nevažiuoju į kitus miestus, tai man asmeniškai neaktualu. Bet šiaip-manau kad 2 parodų tikrai reikia. Gerų renginių pas mus ir taip trūksta. Tai nors 2 kartus metuose žmonės gali sau pasidaryti nedidelę pramogą. Dėl organizacinių, finansinių klausimų tai neįsivaizduoju-čia jau patys organizatoriai turi spręsti kiek jiems tų parodų išeina daryti. Bet kad reikia tai tikrai.

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių