Lietuviškų gegužraibinių foto medžioklė 2016.06.11

Visa informacija apie orchidėjų parodas ir kitus renginius

Moderatorius: Ramsis

Vartotojo avataras
Ramsis
Moderatorius
Susisiekti:

Re: Lietuviškų gegužraibinių foto medžioklė 2016.06.11

Standartinė Ramsis » 10 Bir 2016, 22:20

Praneša lietų, pasirūpinkit, kad nesušaltumėte. Ir dar kartą primenam pasiimkite id korteles ar pasus.

Vartotojo avataras
Rama
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Susisiekti:

Standartinė Rama » 11 Bir 2016, 18:26

Aišku, to lietaus labai reikėjo, o bet tačiau taip gaila, kad neįvyko bendras piknykas. Jums ten autobuse tai bent šiek tiek mažiau nuostolio :evil: :lol: :lol: . Na, mes dar metelius paaugsim ir kitais metais važiuosim su visais bendrai [taip.gif] :D
Paskutinį kartą redagavo 1 Rama. Iš viso redaguota 12 kartus.
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
sesule

Standartinė sesule » 11 Bir 2016, 22:00

Man irgi labai gaila, kad nepavyko labiau susipažinti su formiečiais, nors kelionė buvo įdomi ir prasminga (apie orą patylėsiu...).
Rama, jei tos dvi mažos merginos buvo Jūsų, tai jos tikros šaunuolės, keliavo kaip nepailstančios turistės!

Vartotojo avataras
Amise

Standartinė Amise » 11 Bir 2016, 22:26

Na su oru jum tikrai nenuskilo :) Tai mastaus, kad gal ir gerai, kad neišėjo man :D Užteko šiandien pusvalanduką didesnėj žolėj pabraidyt ir vis dar nesušylu :) Ale beveik medžioklė irgi gavos, nes visai neplanuotai pievoj vėl orchidėją radau :lol:

Vartotojo avataras
Jūra

Standartinė Jūra » 12 Bir 2016, 07:58

Didžiuliausias dėkui organizavusiems kelionę! :)
Pagaliau ir aš iš arčiau susipažinau su lietuviškom orchidėjom :heartsfade: . Mūsų gidė buvo tikra savo darbo fanatė (tokius žmogučius mintyse vadinu 'maniakais' gerąją žodžio prasme) .
Žodžiu,man žiauriai patiko,ir kitą kart vėl važiuočiau.
P.S.
Ir lietus visai nebaisus,nepasisekė tam,kas negalėjo važiuoti :D

Alma

Standartinė Alma » 12 Bir 2016, 13:01

Labai dziaugiuosi kad vaziavau ir oras nebuvo baisus :D gaila tik kad nepavyko bendro pikniko ir isarciau susipazinti su bendraminciais. Kelione buvo tikrai idomi gide fantastiska :thumbsup: , dekinga organizatorias ir kad tokiu kelioniu butu daugiau.Aciu labai . :clap:

doo

Standartinė doo » 12 Bir 2016, 15:41

Apmaudu, kad lietus pikniką nuplovė :)
Visa kita - super!
Geras jausmas būti tarp tokių truputį "pakvaišusių" :D
Ačiū organizatoriams :clap:
Lauksiu kitos išvykos!

Prisijungęs
Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 12 Bir 2016, 15:46

Ačiū dalyvavusiems! Oras tikrai nelepino, tad dalis programos buvo jo nuplauta. Nepaisant to, pamatėm vis tiek gan gausiai lietuviškų gegužraibinių rūšių ir Dieveniškių istorinio regioninio parko vertybių. Svarsčiau, kaip galima būtų pagerinti tokias keliones. Gal daugiau laiko jai skirti, kad nereiktų skubintis, ir daugiau laiko susipažinimui ir tiesiog bendravimui? Ar norėtumėte daugiau tokių kelionių? Laukiam minčių ir atsiliepimų (visokių, svarbiausia, kad nuoširdūs būtų).

zemuoge

Standartinė zemuoge » 12 Bir 2016, 15:59

Labai norėčiau, nors šįkart nepavyko sudalyvauti. Galima būtų su nakvyne palapinėse, įvairiuose LT regionuose . Gaila, kad gegužraibiniai žydi ne visą vasarą ( ar klystu?). Esu mačiusi Latvijos pajūryje , galima būtų aplankyti...
Tiesa, o nuotraukų bus? Labai norėtųsi ką nors pamatyti )

Vartotojo avataras
Rama
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Susisiekti:

Standartinė Rama » 12 Bir 2016, 16:58

Taip, tos dvi striksės - mano :D . Kadangi jos per miegus nepamatė nei Stakų ąžuolo, nei luistų :lol: . Sakykit, o ar pavyko užtikt dar žydinčią tą paskutinę orchidėją? Ir, tikrai, įdėkit fotkių, prašom :).
Mano prieangy jau keturių raganų šluotos Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Jūra

Standartinė Jūra » 12 Bir 2016, 17:34

Dalį išvykos nuotraukų galima pamatyti paspaudus nuorodą žemiau šioje žinutėje ;)

indrea

Standartinė indrea » 12 Bir 2016, 17:35

Ačiū organizatoriams už išvyką :clap:
Būtinai,prisijungsiu ir kitose.
Gaila,kad nepavyko suorganizuoti pikniko ir geriau susipažinti.
Iki kitų kelionių :thumbsup:

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 12 Bir 2016, 20:11

Na va, pikniko tikrai pritrūko. Nes bent jau aš kažkaip glaudesnį pažindinimąsi buvau atidėjusi būtent tam etapui :oops: Ir va dabar :doh: Bet buvo gera kelionė :thumbsup:

Rama, paskutinius paskutiniausius garbenio žiedus pamatėm visgi.

Pasidalykit nuotraukomis, kompanija :heartsfade:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
anemona

Standartinė anemona » 12 Bir 2016, 20:58

Maršrutas - puikus, gidė- nuostabi, organizatoriai - šaunuoliai ir visi kelionės dalyviai irgi šaunūs. Matėme ir žydinčius ir nužydėjusius, ir dar nepražydusius gegužraibius. Keletas vaizdelių.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Ramsis
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Ramsis » 12 Bir 2016, 22:07

Ačiū visiems.Atsiprašome už pakeitimus, atsiprašome už orą. Atsiprašome, kad nebuvo pikniko, dėl jo labai pergyvenau.
Na, gal reikėjo tų lankytinų objektų mažiau pasirinkti, tačiau jie tikrai bent jau man buvo įdomūs, niekada nebuvau matęs pilkapio. Ažuolai irgi nepaprasti, o va luistai, man vistiek atrodo, kad tai senos sodybos pamatai. Žinot gegūnių kiekis ko gero mano gyvenime buvo pats didžiausias kada nors matytas. Na esu jų daug matęs, bet tiek :!: Garbenis, nu jis jau beveik nužydėjąs buvo, bendroje sumoje jo buvo gal kokie 8-9 žiedai,tačiau negaliu pasakyti kad nemačiau ;) Taip, kad tikslas kaip ir pasiektas, bet visi tie nesklandumai šiek tiek erzina. Atsiprašome,kad ne viskas buvo puiku. Ir ačiū, kad padėjote iškepti mums tą pirmą blyną. Tikimės, kiti kiti bus ne tokie prisvilę, jeigu tik norėsite ir leisite mums juos kepti.
O dabar linksmoji dalis.
Dieveniškių regioniniam parke už parėmimą, gavome USB raktą apyrankę, kadangi jis priklauso visiems, bet yra tik vienas, tai pasitarę nusprendėm padaryti konkursą. Kviečiame visus dalyvavusius į šią temą įkelti savo darytas foto su gegužraibiniais augalais,(nes šis forumas skirtas orchidėjoms) Pačios gražausios, ryškiausios, meniškiausios nuotraukos savininkas ir gaus dovanų tą USB raktą. Nuotrauką rinksime visi kartu.
Šis konkursas bus įdomus ir tiems kurie nekeliavo su mumis, nes galės paganyti akis į mūsų lietuviškus gegužraibinius augalus. [taip.gif]

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių