Kas - iš kur

Moderatoriai: Urze, Evaja

Vartotojo avataras
Relax
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Susisiekti:

Kas - iš kur

Standartinė Relax » 14 Sau 2011, 18:24

Gal moderatoriai nesupyks už šią temą, bet manau, kad būtų šaunu, kad visi žinotumėm kas kur gyvena. Manau taip būtų lengviau bendradarbiauti rengiant seminarus ir į juos važiuoti ir šiaip būtų smagu žinoti, kad yra kas netoliese, kas serga orchidlige... :oops: ;)
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Re: Kas - iš kur

Standartinė Evaja » 14 Sau 2011, 18:25

kiekvienas norintis paskelbti savo gyvenamą vietą,profilyje nurodo miestą, kurį visi mato, tad nežinau ar ši tema reikalinga...
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 14 Sau 2011, 18:35

Sutinku, tad ją visada galima ištrynti, bet manau būtų visiem daug papraščiau žinoti...

Vartotojo avataras
Tensija

Standartinė Tensija » 14 Sau 2011, 21:24

Aš irgi nelabai pritarčiau tokiai pliurpalų temai :oops: bet.... gal forumiečiai čia tikrai norės pasipasakoti apie save, iš kur jie, kaip gyvena (nuosavas namas ar valdiškas-daugiabutis), turi sodus (seniau vadinamus kolektyviniais), lankosi savo tėvų sodybose, kokiuose Lietuvos regijonuose auginamos orchidėjos (namuose, pas tėvelius, pas gimines). Labai apmaudu, kad nelabai norima parašyti savo gyvenamosios vietos (ar bent regijono) :( Nemanau, kad tai sukeltų problemas. Priešingai, parašius gyvenamąją vietą, tikrai palengvintų seminarų rengėjams planuojamus darbus.
Tema, mano nuomone - nereikalinga :no:
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 14 Sau 2011, 21:40

Nesuprantu kam reikia taip sureikšminti... Juk tai tik miestas ar rajonas... Ar kas blogo nutiktų, jei čia šuktelčiau, kad važiuoju iš Kupiškio į seminarą Vilniuje ir galiu tiek žmonių pakeliui paimti? Manau, kad žmonės tikrai dėl to būtų dėkingi... Na, bet ne mano daržas - ne mano pupos...

Vartotojo avataras
Dalytė

Standartinė Dalytė » 14 Sau 2011, 21:44

Realxai, va kaip žmonės prieštaringai ginčijosi šioje temoje apie vietovės rašymą vien savo profilyje, tad esu tikra, kad Jūsų tema neturės paklausos :D

viewtopic.php?f=2&t=60

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 14 Sau 2011, 21:51

Dalytė rašė:Realxai, va kaip žmonės prieštaringai ginčijosi šioje temoje apie vietovės rašymą vien savo profilyje, tad esu tikra, kad Jūsų tema neturės paklausos :D

viewtopic.php?f=2&t=60
Oh... Šitos temos kažkaip nebuvau užmatęs... :w00t: tai jau tikrai... Manau, kad čia buvo padaryta mano mėnesio klaida :!: :o

Vartotojo avataras
Krialda

Standartinė Krialda » 14 Sau 2011, 23:27

relaxxx84 rašė:
Dalytė rašė:Realxai, va kaip žmonės prieštaringai ginčijosi šioje temoje apie vietovės rašymą vien savo profilyje, tad esu tikra, kad Jūsų tema neturės paklausos :D

viewtopic.php?f=2&t=60
Oh... Šitos temos kažkaip nebuvau užmatęs... :w00t: tai jau tikrai... Manau, kad čia buvo padaryta mano mėnesio klaida :!: :o
Dėl daug ko žmonės ginčijasi.. ir jokios didelės ir dar mėnesio klaidos nematau :) ir suprantu, kad visai smagu būtų pažinot kokį arčiau gyvenantį orchidėjų augintoją :)
relaxxx84 rašė:Nesuprantu kam reikia taip sureikšminti... Juk tai tik miestas ar rajonas... Ar kas blogo nutiktų, jei čia šuktelčiau, kad važiuoju iš Kupiškio į seminarą Vilniuje ir galiu tiek žmonių pakeliui paimti?
Pati mintis labai graži.. aš pas mamą į Varėną važinėju, taip kad jei būtų pakeliui koks orchidėjų mėgėjas..
O Vilniuj žinau vieną augintoją forumietį kaimynystėj, ir matau kada gėliukai po lempom kaitinasi :lol:

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 14 Sau 2011, 23:52

Krialda rašė:
relaxxx84 rašė:

viewtopic.php?f=2&t=60
Dėl daug ko žmonės ginčijasi.. ir jokios didelės ir dar mėnesio klaidos nematau :) ir suprantu, kad visai smagu būtų pažinot kokį arčiau gyvenantį orchidėjų augintoją :)
relaxxx84 rašė:Nesuprantu kam reikia taip sureikšminti... Juk tai tik miestas ar rajonas... Ar kas blogo nutiktų, jei čia šuktelčiau, kad važiuoju iš Kupiškio į seminarą Vilniuje ir galiu tiek žmonių pakeliui paimti?
Pati mintis labai graži.. aš pas mamą į Varėną važinėju, taip kad jei būtų pakeliui koks orchidėjų mėgėjas..
O Vilniuj žinau vieną augintoją forumietį kaimynystėj, ir matau kada gėliukai po lempom kaitinasi :lol:
Galbūt tai ir atrodo juokinga... Bet man asmeniškai, jei gyvenčiau Vilniuj ir važinėčiau kur nors į kitą miestą, tai tikrai nesudarytų problemų kolegai paprašius kažką pakeliui nuvežti.... :roll:

Vartotojo avataras
Krialda

Standartinė Krialda » 15 Sau 2011, 00:13

relaxxx84 rašė: Galbūt tai ir atrodo juokinga... Bet man asmeniškai, jei gyvenčiau Vilniuj ir važinėčiau kur nors į kitą miestą, tai tikrai nesudarytų problemų kolegai paprašius kažką pakeliui nuvežti.... :roll:
Tai gi dauguma taip ir daro :)

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 15 Sau 2011, 00:30

Krialda rašė:Tai gi dauguma taip ir daro :)
Galbūt tie, kurie jau esate senai pažįstami, susigyvenę, turite kontaktus... O man reikia labai drėgnomačio, nes pas save mieste niekur jo neradau... Internetu siūstis? Na, neapsimoka... O gal kas nors važiuos kada pro mane ir papaišys čia... Tada ne tik aš būsiu patenkintas, bet ir mano augaliukai geriau jausis :roll: O gal kažkokiam naujokui dar kažko reikia, bet negi rašinėsi visiem AŽ ar kursi papildomas temas... :shhh:

Vartotojo avataras
Tensija

Standartinė Tensija » 15 Sau 2011, 00:54

relaxxx84 rašė:O gal kažkokiam naujokui dar kažko reikia, bet negi rašinėsi visiem AŽ
O kodėl gi ne :Hmmmm: Koks skirtumas: ar naujokas, ar ne :poke: Esi jau įsijungęs į ligonių grupę, kuri beatodairiškai tau padės (patikėk). Jei kyla klausimų, visada klausk, o ne lauk kol bus panaši situacija ir tada galėsi įsiterpti. Čia gyvena fantastiška "kompanija". Mūsų jau 204-ri. Taip, dalis jau pažįstami iš kitų forumų, bet.... visada labai miela pažiūrėti žmogui į akis ir paprasčiausiai pasakyti "labas, miela, kad pagaliau susipažinome". Tam ir rengiami seminarai (neskaitant seminarų tematikos, labai reikšmingas dalykas yra susitikimai ir bendravimas). Taip...... orchidėjos - liga, bet ligoniams yra taikoma grupinė terapija.
Būk smiltele prie kieto mūro, jei akmeniu būt negali...
Aš ne burtininkė, aš dar tik mokausi... Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Olivija
Moderatorius

Standartinė Olivija » 18 Sau 2011, 23:19

manau, kad ne visada reikia iškart teigti, kad tema neaktuali, neįdomi arba "neturės paklausos"...
kartais į tuos pačius dalykus galima pažvelgti ir iš filosofinio taško, nebūtinai tik pragmatiškai - parašas- geografinė vietovė, o jei važiuoji - tai tema - pakeliui :idea: :think: :think: :think:

ir čia tokia paralelė :arrow: kad Tensija yra iš Sergej-čikų kaimo aš prisimenu ne dėl jos tvarkingo įrašo profilyje, o dėl to, kad mano vyras - Sergej-us.... ;)

o kad Krialda važinėja į Varėną aš prisiminsiu tik dėl to, kad Misterija važinėja į Varėną :) na, mano biologinis kompiuteris taip suprogramuotas :lol: :lol: :lol: :oops:

todėl man ši tema labai įdomi, ypač logistikos prasme, kuri būna labai aktuali prieš/po- parodiniu metu.
informacija apie parodą paštu augalulabirintai@gmail.com

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 18 Sau 2011, 23:24

Kaip gera "ant širdies", kad moderatorius manęs "nesuvarė"... :oops:

Vartotojo avataras
Krialda

Standartinė Krialda » 18 Sau 2011, 23:44

Olivija rašė:o kad Krialda važinėja į Varėną aš prisiminsiu tik dėl to, kad Misterija važinėja į Varėną :)
Ir dzūkų yra, pasirodo :D smagu :D
O su tuo privatumu įdomus dalykas gaunasi.. žinoma, tai kiekvieno asmeninis reikalas, bet kiek gi galima slėptis po pernykščiais lapais.. Tai.. kai ko reikės iš Varėnos, patys žinot..

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių