2019 rudens šalnoms atėjus plepam

Moderatoriai: Urze, Evaja

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

2019 rudens šalnoms atėjus plepam

Standartinė Šilingė » 24 Rgs 2019, 15:33

Laaabas visiems šią rudenišką cukruoto ryto dieną :heartsfade: Ar jau visos orchidėjos sugrįžusios į šiltus namus? O bulvės nukastos, grybai surinkti? :lol: :lol: :lol:
Aš čia šiandien iš darbų išsikasiau ir "perskaičiau" forumą už kokius 4-5 mėnesius :oops:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Re: 2019 rudens šalnoms atėjus plepam

Standartinė Urze » 24 Rgs 2019, 15:54

Labas labas, gerbiamoji. Pastebėjau, kad prašapus iš forumo pasaulio buvai. Tai sveika grįžusi po darbakasio. :)

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 25 Rgs 2019, 08:04

Aha, bandau grįžti abiem kojom. Nes dar turiu gyvų ir net žydinčių orchidėjų ir nes labai pasiilgau visų :heartsfade:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
Slogaa

Standartinė Slogaa » 25 Rgs 2019, 17:58

Aš vis gvildenu tokią mintį..
Kaip kažkada senbūviai, su savo senais postais įkvėpė daugelį naujokų (tame tarpe ir mane) daugiau domėtis orchidėjomis, nenuleisti rankų kažkam nepasisekus, mąstyti, klausti, bandyti, tai gal ir dabar, naujokai, su savo naujomis idėjomis ir nenumaldomais kolekcijų praturtinimais, naujais projektais neleis sendbūviams apleisti savojo hobio?
Half woman, half amazing.

zemuoge

Standartinė zemuoge » 25 Rgs 2019, 18:02

O aš kaip ta bezdžionė, nežinau, prie kurių save priskirti :scratchheadyellow: :lol:

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 25 Rgs 2019, 18:04

:heartsfade: Slogaa, nu kaip fain :heartsfade:
Hobis hobiu buvo, yra ir, tikiuosi, liks, va, tik laiko stoka kažkaip entuziazmą prigesina... Bent jau man.
Beje, vakar dienos skaitinių reziume: nuo 2012 metų šiemet pirmą kartą neįsigijau nė vienos neofinetijos :shock: Sakyčiau, skandalas! Tiesa, metai dar nesibaigė [Cha]
Pikta teta O.o

Vartotojo avataras
Abitalė

Standartinė Abitalė » 25 Rgs 2019, 22:40

Šilinge, galim greit ką nors suorganizuoti, tik sakykit iš kur norit užsisakyti 😉!
Pražysdamos gėlės neklausia, ar verta...

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 26 Rgs 2019, 09:43

Nežinau nežinau dėl užsakymų...
Urze rašė:
26 Rgs 2019, 09:27
Atkasiau, kad tas "klevelis" yra Ficus pumila 'Quercifolia' (tai tiksliau būtų sakyti "ąžuolėlis" :) ).
Kilo mintis paskaičius šią Urzės žinutę. Koks lotyniškas pavadinimas buvo pirmas, kurį išmokote? Aš savo labai gerai atsimenu O.o Parthenocissus quinquefolia [Cha] [Cha] [Cha]
Pikta teta O.o

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 26 Rgs 2019, 12:30

Oho, galingai. :lol: Mano galvon jų tiek buvo kišta, kad jau nebeatrinksiu, kuris buvo pirmas. Nors didesnė tikimybė, kad koks Bufo bufo iš mokyklos laikų ar Viola arvensis nei vinvyčio. :) O kaip kitiems?

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 26 Rgs 2019, 16:03

Ai, pas mus tėviškėj kažkaip didelė meilė vynvyčiams nuo senų laikų, ypač rudenį, kai jie nuraudonina lapus ir iš tolo šviečia, pavyzdžiui, malkinės sienos ar pavėsinė prie pirties... :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: O visiems besiteiraujantiems, kaip tas grožis vadinasi, tėtis lotyniškai atsakinėdavo :smartass: Ir, be abejo, toks liežuvio miklinimas taisyklingai ištarti neužkliūvant [Baksnoju] irgi smagumėlis :lol:
Pikta teta O.o

Vartotojo avataras
Slogaa

Standartinė Slogaa » 26 Rgs 2019, 17:01

Turbūt nesuklysčiau sakydama, kad tikriausiai daugėlio pirmas lotyniškas orchidėjų pavadinimas buvo Falenopsis.. Na, bet kadangi Falenopsis anoks čia lotyniškai sunkiai ištariamas pavadinimas.. tad mano pirmasis turbūt buvo Paphiopedillum. Ir gerai jį prisimenu, nes net mokiausi teisingai ištart. :D
Half woman, half amazing.

Vartotojo avataras
mozaika
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė mozaika » 26 Rgs 2019, 19:43

Aš neatsimenu, ką teko pirmą išmokti :scratchheadyellow: , bet kai kuriems pavadinimams ištarti iki šiol reikia logopedo pagalbos :D .
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

Vartotojo avataras
mozaika
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė mozaika » 13 Spa 2019, 20:33

https://tylosknygynas.lt/products/fotos ... ICDvOHSWTw

KOKS KAIFAS [Laimingas] [Laimingas] [Laimingas] . Ten ir apie mane yra ir kelios foto mano augalų :D . Einu susirasiu taburetę ir tris laikraščius, gi reikia būti dabar pasikėlusiai :snooty: . Kaip laukiau šios knygos :D

https://www.facebook.com/knygafotosinte ... PWiEWbrOyw

Įdomu kas dar pakliuvo? :)
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

zemuoge

Standartinė zemuoge » 14 Spa 2019, 20:08

Mano sveikinimai ! Kaip gražiai išleista!Taip ir maga pavartyti.Tikrai , kas dar herojus?

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 15 Spa 2019, 07:38

Pavarčiau nuorodoj knygos ištrauką, pastudijavau turinį - yra, yra pažįstamų :heartsfade:
Kiba norėt ir man knygos dar labiau, negu jau iki šiol norėjau? :doh: :lol:
Pikta teta O.o

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių