Vanda 3

Ascocentrum, Neofinetia, Renanthera, Rhynchostylis ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Ramsis, Evaja

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Vanda 4

Standartinė Urze » 14 Geg 2011, 19:14

Sakykit, vandų augintojai, kaip jums toks prancūzų pasiūlymas? Man kažko užsifiksavę, kad vandos už 35 Lt nenusipirksi. O čia dar ir nemokamas siuntimas į Lietuvą. Pardavėjas patikimas (pagal ebay vertinimus), bet gal atsiųstų kokį trilapį spurgelį už tokią kainą? :think:

Meri
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Vanda 3

Standartinė Meri » 14 Geg 2011, 19:18

ir aš tokios spalvos norėčiau :o

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 14 Geg 2011, 19:28

Rašo, kad dar turi daugiau nei 10 vienetų... :mrgreen:

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 14 Geg 2011, 19:36

Urze rašė:Sakykit, vandų augintojai, kaip jums toks prancūzų pasiūlymas? Man kažko užsifiksavę, kad vandos už 35 Lt nenusipirksi. O čia dar ir nemokamas siuntimas į Lietuvą. Pardavėjas patikimas (pagal ebay vertinimus), bet gal atsiųstų kokį trilapį spurgelį už tokią kainą? :think:
apačioje yra foto su vandomis.. augalas nesuaugęs, bus kokie trys metai iki žydėjimo tai tikrai :)
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 14 Geg 2011, 19:53

Evaja, nepastebėjau nuotraukos, ačiū. Neatspėjau - lapų daugiau negu trys. :D Bet kokie gražuliai maži. :heartsfade: Tiekėjų puslapyje parašyta, kad šitiems geltoniukams Vanda 'Lourdes Apostal' dveji metai iki žydėjimo.

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 14 Geg 2011, 20:04

Urze, o kur matyti tos kitos nuotraukos, kažkaip pavėpus aš- nerandu :scratchheadyellow:
Meri, pas jūsų vandą žiedstiebio užuomazga (pagal mane). Žiedstiebiai visada išauga iš esančių aukščiau lapų vidurio. Tad, jūsų vandos senasis žiedstiebis "lieka" apačioje maždaug per du ar kelis lapus nuo naujai lendančio. Šaknys išauga iš šono.
relaxxx84 , tai kad tos vandos fragmetas nieko nematyti. Ar aš gerai supratau, kad čia tos dėmės pas vandos vaiką? Galiu pasakyti, kad tai ne mechaninis pažeidimas.

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 14 Geg 2011, 20:15

Čia dar viena nuotrauka, daugiau neturiu... Suprantu, kad sunku nustatyt kas tai, nematant gyvai...
Taip, DR, čia pas Vandos vaiką taip.
Prikabinti failai
025.JPG
025.JPG (206.66 KiB) Peržiūrėta 5659 kartus(ų)
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 14 Geg 2011, 20:19

Tai tu žiūrėk kokia ta vanda, o ne jos vaikas. Juk vandą nori pirkti :) .

Vartotojo avataras
Relax
Susisiekti:

Standartinė Relax » 14 Geg 2011, 20:28

DR, pati Vanda tai geram stovy, tik va, jei pas tą vaiką pūvinys nebus persimetęs į suaugusį augalą?

P.S.
Dėl tos mažos vandukės foto iš ebay yra žemiau puslapio.
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 14 Geg 2011, 20:30

Dalia Raimonda, tai ir aš be Evajos nebūčiau pastebėjusi. :) Ji yra kiek žemiau, kur "Description", žemiau pavažiavus slinkties juosta ir nuotrauka pasislėpusi išlenda. O tiekėjų puslapis va čia, tik ten nuotraukų kukliai, o ir tik žiedų.

Vartotojo avataras
vendigo
Susisiekti:

Standartinė vendigo » 14 Geg 2011, 23:17

Nežinau, man tai tas pageltęs lapas kažkokių didelių baimių nekelia. Nukris jis po kurio laiko ir tiek. Taip atrodo kad tas parudavimas tik ant lapo, ne ant kamieno. :scratchheadyellow:

Vartotojo avataras
Dalia Raimonda

Standartinė Dalia Raimonda » 15 Geg 2011, 07:58

relaxxx84, jei ta vanda sveika ir kaina tau tinkama- tai pirk :) . Tas vaikis tikrai gal vieną lapą numes ir sėkmingai augs toliau.
Urze, radau :lol: . Na, taip neblogas "vaikų darželis" su geromis šaknimis :lol: . Per vasarą gerai paauginus geriausiu atveju žiedai kitamęt. Normaliai- po dviejų- trijų metų žiedai :)

Vartotojo avataras
catlea

Standartinė catlea » 15 Geg 2011, 12:19

Aš relaxxx nuotraukoj 100% matau kad iš to vaiko nieko gero nebus. Jei jau lb norisi - tai pirk, bet turėsi tik motininį augalą (nes reikės atskirti). O taip nėra, kad tas pageltonavęs lapas nukris ir viskas bus gerai. Aišku, nukris jis pirmas, o paskui ir pradės kiti kristi. Čia juk ne apatinis lapas geltonuoja natūraliai. Arba reikės, atskyrus abu augaliukus, iš karto mažą pjaut iki sveikos vietos, ir pakabinus žemyn galva laukt naujų šaknyčių pusė metų.
Pas Meri galvoju, kad žiedstiebis lenda. Kažkaip smailėjančiai atrodo ir lb jau žalia :) . Pas mane naujos šaknys baltumo daugiau turi. Tai galvoju greit žydėsit ;) .

morta

Standartinė morta » 15 Geg 2011, 12:38

Urze nuostabios spalvos vandutę radai :w00t: . Jei sugalvosi pirkt ir mane įtrauk :) .Vieną paimčiau ir aš. Ten dar viena geltona kitokiu pavadinimu yra :roll: žiedai ir gražūs

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių