Ceratocentron fesselii

Ascocentrum, Neofinetia, Renanthera, Rhynchostylis ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Ramsis, Evaja

Rašyti atsakymą
sineriuke

Ceratocentron fesselii

Standartinė sineriuke » 30 Spa 2012, 15:58

Kadangi šis nuostabus mini augaliukas priklauso vandų genčiai, kuriu naują temutę :) labai sudomino šis augaliukas- nerealūs žiedai :heartsfade: Bet neradau daug informacijos, forume visai jokios apie ceratocentron fesselii, tai nejaugi nieks jų neaugina :think: Gal kas turite ir galite daugiau aprašyti apie jį:priežiūrą, laistymą, auginimo būdą ir t.t. :pray: O gal kas nors ir neaugina, bet žino daugiau apie šiuos nuostabius, vandų genčiai priklausančius, miniukus :heartsfade:

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Re: Ceratocentron fesselii

Standartinė Šilingė » 30 Spa 2012, 16:56

Oho, pagooglinau, tikras mielybė augalėlis, apibūdinamas kaip mikrominiatiūra :lol: Žiedai fantastiški, spalva gryn tokia, kaip mėgsta Katux :w00t:

Blokinis augalas. Atsiliepimai internete dviprasmiški. Vieni teigia, kad be orchidariumo pražūtis, kiti augina gi paprasčiausiai pakabintą prie lango ir pamirkomą du kartus per savaitę :doh: Užfiksavau vieno augintojo patarimus, gautus iš ponios Elsner (žinot tokį vokišką ūkį? bene populiariausias Vokietijoj...): niekada nelaikyti per drėgnai (turi greitai nudžiūti), temperatūra geriau vidutinė, negu per karšta, šviesos poreikis panašiai kaip falenopsiams.

Sudomino :roll: Būtų į kompaniją Schoenorchis fragrans :myliu:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

sineriuke

Standartinė sineriuke » 30 Spa 2012, 17:36

va va, aš kaip pamačiau :w00t: grožybė :heartsfade: O ypač man gerai, kad jis toks mažytis, nes bliudukas mano visai nedidelis, tai jis manau tiktų į kompaniją leptotes bicolor ir aerangis citrata :think:

sineriuke

Standartinė sineriuke » 31 Spa 2012, 17:45

nejaugi forume nieks neturi šio miniuko :think: Iš LOD parduotuvėlės vienas mažylis jau iškeliavo į naujus namus, tai pas ką gi apsistojo fesselii, kokie pirmieji įspūdžiai? pasigirkit, įdėkit nuotraukytę :smartass:

sineriuke

Standartinė sineriuke » 01 Lap 2012, 20:53

na matyt nenori prisipažinti antrojo fesselii savininkė :oops: O aš galiu jau pasigirti, kad turiu šį mažylį :thumbsup: Dydis šiek tiek šokiravo :w00t: Jau toks mažytis, galvojau, kad didesnis, bet man miniukai patinka, o ir į bliuduką daugiau tilps :lol: Labai labai džiaugiuosi, šokinėju aplink ir tik galvoju, kaip čia kuo geresnes salygas jam suteikti :roll: Burbule- orchidariume drėgmė pakyla iki 65%, nukrenta iki 50%,bet visą dieną būna maždaug 60%, temperatūra taip pat svyruoja nuo 19- 23 laipsnių,bandysiu kasryt apipurkšti ir žiūrėti, kaip pradžiūs, nes ventiliatorius nemažas, prapučia labai gerai, tiesiai į augalus nepučia, bet visvien augalai gan greitai pradžiūna, tai manau šitam augaliukui tinka sąlygos :thumbsup: Va tik nežinau ar toks drėgmės svyravimas nepakenks :think: ir ar galima visą augaliuką apipurkšti, ar tik šaknis :question:

Vartotojo avataras
Evaja
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Evaja » 08 Lap 2012, 09:28

sineriuke, gal galima nuotrauką? :)
Orchidėjų auginimas – tai kūryba, augintojas – kūrėjas, o informacija – kelrodis žengiant orchidėjų pažinimo keliu.
LOD Facebook'e
FOTO

sineriuke

Standartinė sineriuke » 10 Lap 2012, 14:15

Štai kelios(nelabai kokybiškos nuotraukytės) :)
P1110084.JPG
P1110084.JPG (195.15 KiB) Peržiūrėta 5204 kartus(ų)
P1110089.JPG
P1110089.JPG (125.85 KiB) Peržiūrėta 5204 kartus(ų)
Lapai jo labai įdomūs, tokie neįprasti, su tokiu raštu, brukšniukais, nuotraukose nelabai matosi :think: pas mane jis jau daugiau nei savaitė, tai auginasi šaknytę, kuri kaip pirkau buvo vos prasikalus, gelsta apatinis lapukas, pats seniausias, tai nesijaudinu, tuo labiau, kad auga naujas, nors labai labai lėtai, net nepastebėjau ar paaigo :D Ir man atrodo, kad lapeliai šiek tiek susisuko, na jo ir taip lapai netiesus, tokie šiek tiek lenktais galiukas, bet ar man čia tik paranoja ar gal šiek tiek daugiau susisuko :scratchheadyellow: Jei tai tiesa, įdomu dėl ko taip galėjo nutikti :think:

sineriuke

Standartinė sineriuke » 11 Gru 2012, 13:17

Gaila, kad neatsirado norinčių auginti šį mažylį :Hmmmm: Tad kol nenudaigojau galvoju, reikia jį pasodinti į substratą, kaip manote ar tiktų, kokio substrato reiktų, koks vazonėlis tiktų :poke:

Laimonduxe

Standartinė Laimonduxe » 11 Gru 2012, 15:02

Aš tai nusipirkau stiklinę vaza su dangčiu ir jį ten pakabinau tai lyg tai patinka, gal kokią dieną nufotografuosiu :)
Kaltink save, o ne saulę, jeigu tavo sodas nežydi. (Kinų patarlė)

sineriuke

Standartinė sineriuke » 12 Gru 2012, 13:08

kaip smagu, kad parašei :thumbsup: Labai įdomu pamatyti, kaip taviškis gyvena, kaip tu jį laistai, kas kiek laiko? ar vazos apačioj palieki vandens? Kur stovi, kokį apšvietimą gauna? Ar taviškio lapelei nesisuka? Labai laukiu nuotraukytės :thumbupleft:

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių