Odontoglossum praestans

Rossioglossum, Cochlioda, Oncidium, Brassia, Miltonia, Miltoniopsis ir kt. rūšys bei hibridai

Moderators: EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Odontoglossum praestans

Post by MrGreen »

MrGreen wrote:
Mon May 26, 2014 10:48 am
Dar viena J. Varševičiaus surasta orchidėja - Odontoglossum praestans, nors dar neprasiskleidė visi žiedai, vistiek įkeliu foto :) Internete rašoma, kad žiedai turi kvepėti, bet jokio kvapo nejaučiu, nors dar anksti ką sakyti, reikia kelias dienas palaukti.
Image

Image
MrGreen wrote:
Mon Jul 28, 2014 10:53 pm
FUJI wrote:Taip, kaip ūglis, taip žiedstiebis arba du, yra į ką pažiūrėti. Od. praestans nulaužiau [Geda2] besiformuojant bulvei lapą ir tai žiūriu, iš abiejų pusių žiedstiebiai lenda :D
Puiku :thumbupleft: Lauksim žiedų. Ar taviškis iš orchids and more? jei taip, ar persodinai? Nes mano iš jų šviežio importo manau buvo, nes šaknų mažokai turėjo, bet dabar kaip ir įsitvirtino, norėčiau persodinti, nepatinka kempinės substrate, kurios tinka kai karšta, bet žiemą bus blogai.
FUJI wrote:
Mon Jul 28, 2014 11:08 pm
Taip, iš ten pat, pernai gavęs persodinau, iš kart pražydo,o šiemet žiemos pabaigoje išleido naują ūglį ir "užstrigo" kokius 3 men nejudėjo, gal perliejau apsidžiaugęs, paskui betyrinėdamas sugebėjau lapą nulaužti, nebesusiformavo normali bulvė, bet vistiek lenda žiedstiebiai, tik neramu, ar patemps? :think: :D
FUJI wrote:
Tue Sep 09, 2014 11:22 am
Pagaliau... :D
DSC_0206.JPG
DSC_0206.JPG (159.3 KiB) Viewed 828 times
DSC_0208.JPG
DSC_0208.JPG (117.99 KiB) Viewed 828 times

User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Re: Odontoglossum praestans

Post by MrGreen »

Rifas wrote:
Tue Sep 01, 2015 7:23 pm
Urze wrote:Rifai, aš kai uosčiau, tai visai maloniai Taviškis augalas kvepėjo, tik nestipriai. Gal saulės daugiau gavęs smarkiau kvepėtų, tik kaži ar Tave tas pradžiugi tų. :D
Pirmom dienom ir man maloniai kvepėjo, bet kuo toliau tuo :yuck:
FUJI wrote:
Tue Oct 13, 2015 6:14 pm
Ir vėl žydim... :)
DSC_3150.JPG
DSC_3150.JPG (124.18 KiB) Viewed 827 times

Post Reply

Return to “Liežuvės (Odontoglossum) grupė”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests