Forumo taisyklės

Taisyklės ir kita informacija apie forumą

Moderatorius: Admin

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Admin
Administratorius
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 18 Kov 2010, 22:19
Miestas: Lietuva
Susisiekti:

Forumo taisyklės

Standartinė Admin » 28 Kov 2010, 20:27

TAISYKLĖS:
1. Forumo tematika – orchidėjos ir kiti egzotiniai augalai.

2. Prieš rašydami žinutę, o ypač pradėdami naują diskusiją (temą), pasinaudokite forumo paieška. Galbūt visai neseniai Jums rūpimu klausimu jau buvo diskutuota ir pateikti atsakymai.

3. Pradėdami rašyti naują temą, sugalvokite jai tinkamą pavadinimą – kitiems lankytojams bus daug lengviau surasti reikalingą informaciją, o Jūs greičiau gausite atsakymus į rūpimus klausimus. Temas formuluokite trumpai ir aiškiai, venkite tokių pavadinimų, kaip "Padėkite!", "Noriu sužinoti", "Kas atsitiko?" ir pan. Temų pavadinimai rašomi lietuvių ir/arba lotynų kalbomis (ne didžiosiomis raidėmis).

4. Temos autorius, kuris naują diskusiją pradės nesilaikydamas šių taisyklių reikalavimų, bus įspėjamas, o jo pradėta diskusija - trinama ar pervadinama (priklausomai nuo Forumo Moderatorių ar Administratorių nuotaikos, temos reikšmingumo bei kitų aplinkybių).

5. Temas pradėkite tinkamame forume. Naują temą pradėkite tinkamoje kategorijoje. Jei kyla kokių nors klausimų ir neaiškumų, galite pasikonsultuoti su tos kategorijos moderatoriumi per až.

6. Rišlus tekstas - kelias į supratimą. Rašydami žinutes, rašykite lietuviškomis raidėmis ir atminkite, kad sakinys pradedamas didžiąja raide, o baigiamas tašku. Kartais sakinio viduryje būtina sudėlioti skyrybos ženklus. Jei nėra būtina, nerašykite temos pavadinimo ar žinutės vien tik didžiosiomis raidėmis. Pažeidus šį reikalavimą, tema ištrinama, o jos autorius įspėjamas.

7. Klausimą ar pasiūlymą formuluokite aiškiai. Visada stenkitės aiškiai aprašyti situaciją ir išdėstyti savo mintis (užduodant klausimą kartu patalpinta nuotrauka dažnai pagreitina atsakymą). Neskubėkite, nes niekas negalės Jums padėti, jei nesupras, apie ką klausiama. Prieš išsiųsdami žinutę į forumą, perskaitykite tai, ką parašėte, ištaisykite klaidas, paredaguokite stilių (jei būtina).

8. Į forumą talpinamos nedidesnės kaip 800 x 600 (pikselių) nuotraukos (pavyzdys apačioje), didesnės bus trinamos arba mažinamos. Jei kokiam reikalui reikia didesnės foto - galima dėti į nuotraukų talpyklą su išdidinimo funkcija.

Paveikslėlis Paveikslėlis

9. Cituodami žinutę su nuotraukomis jas ištrinkite - greičiau krausis forumas ir bus lengviau skaityti žmonėms, turintiems lėtą interneto ryšį.

10. Forume ir komentaruose griežtai draudžiama:
Reikšti (skatinti) nepasitenkinimą dėl religinių, rasinių ir tautinių įsitikinimų, skatinti veiksmus ir elgesį, nesuderinamus su viešai priimtomis elgesio normomis ir taisyklėmis. Bet kokiu būdu (forma) įžeidinėti forumo dalyvius. Bet koks grubumas, asmeninio pobūdžio įžeidinėjimai, necenzūriniai išsireiškimai fizinių ar juridinių asmenų atžvilgiu, LR įstatymais draudžiamos informacijos talpinimas forume.
Vartotojas, nusižengęs šioms taisyklėms, komentaruose gali gauti įspėjimą arba būti blokuojamas; surinkęs 3 įspėjimus vartotojas automatiškai bus užblokuotas!

11. Draudžiama naudoti šį puslapį, jo informaciją komerciniais ar kitais tikslais, be Lietuvos Orchidėjininkų Draugijos Prezidento leidimo. Draudžiama rašyti reklaminius ir komercinio pobūdžio skelbimus. Firmų kontaktiniai duomenys bus trinami visame forume.
Lietuvos orchidėjininkų draugija Facebook'e
Vieta, kur bendrauti netrukdo reklamos...

Irena
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 26 Bal 2010, 19:05

Re: Forumo taisyklės

Standartinė Irena » 04 Spa 2010, 14:08

Klausimas administratoriui, kaip suprasti asmeninių žinučių prasmę, jei asmeninės, tai kaip ir neturėtų būti skelbiamos viešai ?
Tikiuosi atsakymo

Vartotojo avataras
Admin
Administratorius
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 18 Kov 2010, 22:19
Miestas: Lietuva
Susisiekti:

Re: Forumo taisyklės

Standartinė Admin » 04 Spa 2010, 15:47

Čia kaip kas supranta, nes pokalbis vyksta tarp dviejų asmenų, todėl prieš kažką rašant reikia pagalvoti, kad tai ką rašote kitam asmeniui, tam tikrais atvejais gali patekti į viešumą. Asmeninė informacija - tai informacija, susijusi su duomenimis, kurie leidžia identifikuoti, kas yra lankytojas (pvz.: vardas, gimimo data, adresas ir t.t.). Tokia informacija neturi būti skelbiama viešai, be žmogaus sutikimo visiems matomoje forumo dalyje.
Jei viešai pateiktoje asmeninėje žinutėje informacija nėra draudžiama Lietuvos Respublikos teisės aktuose, ir informacija nepažeidžia forumo 10tos taisyklės, aš tikrai negaliu kištis. Jei Jums atrodo, kad Jūsų teisės buvo pažeistos, prašau kreiptis į mane su įrodymais.
Lietuvos orchidėjininkų draugija Facebook'e
Vieta, kur bendrauti netrukdo reklamos...

Irena
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 26 Bal 2010, 19:05

Re: Forumo taisyklės

Standartinė Irena » 04 Spa 2010, 17:56

Ačiū už atsakymą

Vartotojo avataras
Ramsis
Moderatorius
Pranešimai: 5661
Užsiregistravo: 22 Kov 2010, 19:51
Miestas: Netoli Kauno
Susisiekti:

Re: Forumo taisyklės

Standartinė Ramsis » 17 Lie 2012, 21:01

Mieli forumiečiai, siūlau paskaityti :
8. Į forumą talpinamos nedidesnės kaip 640 x 480 (pikselių) nuotraukos (iki 256kb), didesnės bus trinamos arba mažinamos. Jei kokiam reikalui reikia didesnės foto - galima dėti į nuotraukų talpyklą su išdidinimo funkcija.
Kai kas jau labai dažnai pradėjote dėti kurkas didesnes fotografijas. Žinoma tai nėra labai jau nusikalstama, bet pagalvokit apie tuos forumiečius, kurių internetas yra lėtas :!: o ir visiems tiems kurie forumą naršo mobiliomis priemonėmis tai irgi yra labai nepatogu.

Vartotojo avataras
Relax
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 06 Gru 2010, 17:29
Miestas: Kupiškio raj.
Susisiekti:

Re: Forumo taisyklės

Standartinė Relax » 23 Lie 2012, 21:44

Taip taip taip. Pritariu Ramsiui. Jau norėjau vienu metu šūkauti, nes dažniausiai lankausi per išmanujį, nesvarbu, kad inetas greitas, bet ištampytas puslapis ne tai kad nepatogus, bet šlykštus kai turi slankioti, didinti, artinti, kad normaliai pažiūrėt ir perskaityt kas parašyta.

:!: Siūlau tokias nuotraukas be papildomo įspėjimo trinti. :!:
Aukščiau pateikta informacija kitiem www.orchids.lt forumo nariams neprivaloma.

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių