Psychopsis 2

Rossioglossum, Cochlioda, Oncidium, Brassia, Miltonia, Miltoniopsis ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Evaja, Šilingė

Rašyti atsakymą
zemuoge

Psychopsis 2

Standartinė zemuoge » 24 Lie 2017, 21:46

Psychopsis Mariposa var.alba

PaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Re: Psychopsis

Standartinė Šilingė » 25 Lie 2017, 07:01

Muuuušiu šitą mažą muusę :mrgreen: Gražu! :heartsfade:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 25 Lie 2017, 13:04

Zemuoge, gražus man tie Psychopsiai :thumbsup:
Galvoju kad reikėtu ir man įsigyti .
Geriau , karti tiesa, nei , saldus melas
Mano galerija

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 25 Lie 2017, 13:35

Reikia, Ričardai, reikia psichą turėti [Baksnoju]
Maniškis Psychosis Kalihi šiemet augina du ūglius (pernai, deja, nė vieno neišleido, tik suorganizavo antrą žiedynstiebį). Spėju, kad sureagavo į substrato pakeitimą - nors ir esu skaičiusi, kad persodinimų nemėgsta, bet nemėgsta ir ilgai užsistovėjusio substrato su pasikeitusiu pH...
Dar reikėtų nuo grybų išgydyt, labai jau nuėjo seni lapai juodom dėmėm :doh:
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 25 Lie 2017, 13:59

Šilingė rašė:
25 Lie 2017, 13:35
Reikia, Ričardai, reikia psichą turėti [Baksnoju]
Maniškis Psychosis Kalihi šiemet augina du ūglius (pernai, deja, nė vieno neišleido, tik suorganizavo antrą žiedynstiebį). Spėju, kad sureagavo į substrato pakeitimą - nors ir esu skaičiusi, kad persodinimų nemėgsta, bet nemėgsta ir ilgai užsistovėjusio substrato su pasikeitusiu pH...
Dar reikėtų nuo grybų išgydyt, labai jau nuėjo seni lapai juodom dėmėm :doh:
Tai jau taip, būna kad persodinus augalas pradeda ''ožiuotis'' ir lyg tai viską teisingai padarai.
Ar seno substrato persodindama truputi įdėjote? Nes kaip rašėte pH buvo į rūgščią pusę tai visiškai šviežias substratas galėjo augalui sukelti šoką.
Geriau , karti tiesa, nei , saldus melas
Mano galerija

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 25 Lie 2017, 16:07

Išvaliau pakankamai kruopščiai, nepalikau seno, o ir sakau, kad nauju apsidžiaugė ir tą demonstruoja net dviem ūgliais ;) Grybai čia jau iš seniau...
Pikta teta O.o

zemuoge

Standartinė zemuoge » 25 Lie 2017, 17:01

Jei ne mano kreivos rankos, Psichopsis Kalihi jau turėtų keturis žiedynus, o ne du. Perodinau šiemet pirmą kartą, augo senam substrate gal tris metus, kol neišaugo vazonėlio, vėliau augo be vazonėlio, tik apsuptas kiminais, dekoratyviniame inde. Buvo ir džiovintas, ir mirkytas, viskas jam patiko.
Šiemet užgraužė sąžinė, ir pasodinau jį į molinį vazonėlį. Man atrodo, per daug greitai išdžiūsta,todėl įstačiau į kibirėlį. Augina naujus ūglius (gal keturis), reanimuoja nulaužtus du žiedstiebius, žydi dviem žiedais( šiuo metu pumpurai).
Vienžo - puikus augalėlis (TTT) , rekomenduoju .

Vartotojo avataras
Ramsis
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Ramsis » 25 Lie 2017, 22:43

O man patirtis su jais ne tokia paprasta. Pirmas, jau net neatsimenu koks atlaikė - pusmetį. O dabartinis P. krameriana labai kaprizingas. Nors žydi, bet ūglių neaugina. O ir padžiovinu, ir palaistau, ir tręšiu pastoviai...
Gal aš išsirenku ne tuos augalus?

zemuoge

Standartinė zemuoge » 26 Lie 2017, 08:54

Gal turi kaprizo genų?
Kol augo ankštai, rodos, irgi ūglių nesiaugino, ar tik vieną pradėjo (nebeprisimenu), o persodintas pakrutėjo, nors dabar pumpurus pristabdė (vakar apžiūrėjau atidžiau, stovi tokie ne visai patenkinti...)

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių