Cischweinfia parva

Rossioglossum, Cochlioda, Oncidium, Brassia, Miltonia, Miltoniopsis ir kt. rūšys bei hibridai

Moderators: EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Cischweinfia parva

Post by MrGreen »

Šilingė wrote:
Thu Jun 30, 2011 9:00 am
Cischweinfia parva turiu nuo kovo. Mažas linksmas augaliukas :lol: Viena bėda – kol kas nepajėgia pražysti. Turėjo žiedstiebiukų, bet neišaugino iki žydėjimo. Dabar vėl mačiau turi naują, tikrai išaugusį jau mano namuose, bet kol kas visai neaišku, kaip čia bus...
Šilingė wrote:
Mon Sep 26, 2011 10:27 am
Mane apgavo ir suvedžiojo :lol:

Kai po kurio laiko po mano pareiškimo pastebėjau eilinį žiedstiebį, prietaringai nutylėjau ;) Šiuo metu žydim :thumbsup: Pasiskaitinėjau, kad įprastai sukrauna 1-2 žiedus ant žiedstiebio, taigi maniškė visai pasistengė. Augalo dydis įkvepiantis :lol: Sąlyginai dideli žiedai. Kvapas saldokas, aštrokas, sunkiai nusakomas, bet tikrai nėra taip, kad kvepėtų visas kambarys - jaučiamas tik iš arti uostant.
Rama wrote:
Sat May 12, 2012 9:12 am
Šilinge, o kaip ją augini? Įsigijau Cischweinfia dasyandra, tai labai įdomi augintojų patirtis :roll:
Šilingė wrote:
Sat May 12, 2012 9:25 am
Rama, auginu labai paprastai (beveik kaip kokį falenopsį) - šiaurrytinė apyšviesė palangė virtuvėje, nuolat lengvai drėgnas substratas - niekad neleidžiu perdžiūti, kartkartėmis trąšos. Pernai vasarą buvau ištrėmusi į lauką, bet nesu įsitikinusi, kad jai patiko vėsios naktys :shifty: Bent jau žiedus išauginti lauke niekaip nesisekė. O va po šios žiemos derlius - jau keturi žiedynstiebiai :heartsfade:

Post Reply

Return to “Liežuvės (Odontoglossum) grupė”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests